fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Тарас. Повернення Каті Chilly

“Тарас. Повернення”: презентовано саундтрек та оголошено нову дату релізу фільму

735

Презентовано саундтрек «Тече річка невеличка…» у виконанні Каті Chilly до історичного екшену «Тарас. Повернення» Олександра Денисенка. Також анонсовано нову дату релізу фільму – 24 вересня 2020 року.

Творці фільму Продюсерський центр “Інсайтмедіа” презентували пісню «Тече річка невеличка…» у виконанні Каті Chilly, яка стала саундтреком історичного екшену «Тарас. Повернення» Олександра Денисенка.

Саме до Дня Незалежності творці приурочили прем’єру кліпу до саундтреку та анонсували нову дату релізу фільму, що описує маловідомий період життя Тараса Шевченка, якого по праву вважають батьком нації.

“Після відновлення роботи кінотеатрів ми можемо оголосити нову дату прем’єри історичного екшену «Тарас. Повернення» – це 24 вересня 2020 року, – йдеться в повідомленні.

Дивіться прем’єру кліпу до саундтреку «Тече річка невеличка…» у виконанні Каті Chilly: відео

Українська народна пісня “Тече річка невеличка…”. Авторське виконання: Катя Chilly (Катерина Боголюбова). Скрипка: Сергій Охрімчук. Режисер: Олексій Шапарєв. Оператор: Антон Лукашенко. Художник з костюмів: Марія Квітка. Художник з гриму: Аліса Фан. Виконавчий продюсер: Андрій Суярко. (с) ІнсайтМедіа продюсерський центр.

Романтично-драматична сага “Тарас. Повернення” Олександра Денисенка розповідає про останні місяці заслання Тараса Шевченка в російській царській армії.

Коротко про фільм «Тарас. Повернення»: Того літа поет, засланий на військову службу в російській царській армії, отримує звістку від друзів про помилування його царем Олександром II. Однак військове керівництво Новопетрівського форту не поспішає повідомляти про це Тараса, й не видає наказ про його звільнення. Більше того, до форту із таємною місією прибуває агент з Петербурга…

Дивіться кінотеатральний трейлер «Тарас. Повернення»: відео

У ролях: Борис Орлов, Богдан Бенюк, Олександр Пожарський, Роман Луцький, Ганна Топчій, Акинет Оринтай.

Режисер та автро сценарію: Олександр Денисенко. Оператор: Олександр Кришталович. Художник: Ігор Філіппов. Композитор: Мирослав Скорик. Виробництво Продюсерського центру “Інсайтмедіа”, дистриб’ютор SVOEkino”.

Історичний екшен “Тарас. Повернення” отримав призи за кращий художній фільм на Міжнародному кінофестивалі “Бруківка” в м. Кам’янець-Подільський, де у 2019 році відбулася фестивальна прем’єра фільму: за “Кращий фільм”, “Кращу жіночу роль” (Анна Топчій), “Кращу чоловічу роль” (Юрій Шульган) та “Кращу операторську роботу” (Олександр Кришталович). На Міжнародному кінофестивалі “Місто мрії” в м. Рівне у 2019 році стрічка була нагороджена за “Кращий фільм”.

Стрічка у 2012 році стала переможцем четвертого конкурсного відбору Держкіно. Загальний заявлений у 2012 році кошторис стрічки — 44.8 млн. грв., з них 50 % (22.4 млн.) надало Держкіно.

Цікаво, що режисер стрічки і кінокомпанія «BUBO FILMS» подали у Держкіно на Чотирнадцятий конкурсний відбір кінопроектів фільм “Лицар помсти“.

По темі: За мотивами повістей Гоголя в Україні знімуть історичне фентезі “Лицар помсти”

Нагадаємо, 2-го квітня 2020 року був запланований вихід стрічки на широкі екрани. У зв’язку з епідемією вірусу COVID-19 вихід фільму «Тарас. Повернення» у кінотеатральний прокат було відкладено. Пізніше ще однією датою було оголошено 17 вересня 2020 року.

Читайте також –

Саундтрек до серіалу “Чорнобиль” допомогли робити українці (відео)