fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

трейлер Довга доба

Відтворення подій через особисті історії: вийшов трейлер документального фільму «Довга доба» Алана Бадоєва

368

Презентовано перший трейлер документальної стрічки «Довга доба» Алана Бадоєва, де режисер показав ексклюзивні кадри, які надіслали українці з різних куточків України про своє життя до та під час війни.

Як зазначають творці, фільм стане першим великим проєктом, який у художній формі осмислює свіжі та ще такі болісні події війни росія проти України. «Довга доба» – історія про життя, мрії та плани українців, останній день мирного життя українців та початок нового етапу, який розпочався 24 лютого під звуки бомб та сирен. Це – хроніка перших днів війни та відтворення подій через особисті історії.

“Я хочу познайомити світ із душею України. Хочу, щоб глядач зрозумів людей, яких винищує росія. Хочу, щоб кожна людина, яка подивиться цей фільм, могла порівняти себе з тим, хто по той бік екрану”, – розповідає Алан Бадоєв.

трейлер Довга доба

За темою: “Довга доба”: Алан Бадоєв створить документальний фільм про війну в Україні

Відео, отримані авторами документальної картини від українців – особисті та родинні. На них українці катаються на велосипедах, фотографуються біля в’їзду в Маріуполь, відпочивають на морі та зустрічають заходи сонця у мирній Україні. Окрім того, українці діляться із режисером особистим відео пережитих перших вибухів, палаючих будинків, ворожої техніки, яка захоплювала їхні міста, розмови з окупантами та багато інших кадрів, які шокують. Загалом глядачі надіслали вже декілька тисяч відеофайлів.

Дивіться перший трейлер документального фільму «Довга доба»

За словами режисера, робота над фільмом – в активній фазі. Творці проєкту ретельно переглядають кожен із надісланих відеофайлів для того, щоб точно скласти емоційну мозаїку подій, які переживає Україна.

“Серед тисячі надісланих відео є як короткі історії, так і дуже довгі, які докладно фіксують життя під час війни. Всі ці матеріали безцінні, вони показують героїзм звичайного українця”, – зазначає Алан Бадоєв.

Нагадаємо, офіційні правила участі у зборі матеріалів та детальну інформацію щодо відеозаписів, на які чекає режисер, можна знайти на офіційному сайті проєкту.

Документальний фільм створюється спільно з телеканалом 1+1.

Читайте також

Фільми «Аліса в країні війни» та «Домашні ігри» Аліси Коваленко вийшли онлайн