fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Королі репу

Вийшов офіційний трейлер фільму «Королі репу» Мирослава Латика

222

З перших кадрів трейлеру глядачі знайомляться з головними героями фільму «Королі репу»: Дімою «Казаном» та його найкращим другом Женею «Арахісом».

Новиною про це поділилися на своїй facebook-сторінці творці стрічки кінокомпанія Kristi Films. Казан — талановитий хлопець: він мріє стати музикантом і читати реп, він закоханий і наче взаємно. Але йому потрібні гроші, і коли Казану пропонують легко і швидко заробити, він погоджується і потрапляє в кримінальну історію. Хлопець шукає вихід і намагається зіскочити, але ставки в цій грі тільки підвищуються.

Дивіться трейлер музичної драми у стилі гангста-реп «Королі репу» на Youtube-каналі дистриб’ютора Adastra Cinema.

Стрічка, що поєднала кримінальну інтригу, любовну історію та яскраву музику, стала фаворитом Одеського Міжнародного Кінофестивалю (2021), де і відбулась її прем’єра. Головні ролі зіграли Михайло Дзюба, Антон Вельбой (Wellboy), Ірма Вітовська, Карина Химчук, Юрій Кулініч, Дмитро Хом’як, Андрій Борис.

Музичний ряд – важлива складова фільму: тут лунають композиції відомих музикантів, таких як Kalush, Cepasa, KAZKA, Crechet та Антона Вельбоя (Wellboy), який зіграв одного з головних героїв Женю «Арахіса».

Режисер-постановник: Мирослав Латик. Продюсери: Юрій Мінзянов, Дмитро Мінзянов. Оператор-постановник: Денис Демидович. Сценаристи: Мирослав Латик, Роман Магрук, Олексій Комаровський. Композитор, саундпродюсер: Cepasa. Виробництво: Kristi Films за участі UPHub та підтримки Державного агентства України з питань кіно і Міністерства культури та інформаційної політики України.

Як ми раніше вже повідомляли, прем’єра блокбастера «Королі репу» в українському прокаті відбудеться 3 серпня 2023 року.

Читайте також

Фільм Мирослава Латика «Королі репу» вийде у національний прокат з 3 серпня