fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

трейлер нереальний копець

Поліцейська комедія: дивіться другий трейлер фільму «Нереальний КОПець»

1 026

«Нереальний КОПець» – нова комедія режисера та продюсера Олександра Бєляка (“Гола правда”, “Сотка”). За сюжетом всі діти чиновників мають вчитися і працювати в Україні. Чи вдасться Василю перетворитися з кволого мажора в зразок українського поліцейського?

За особистим зверненням Президента України, всі діти чиновників мають вчитися і працювати в Україні. Начальник поліції Петро Бурундяк (Стас Боклан) викликає з Америки сина Василя (Дмитро Ступка) і влаштовує його працювати патрульним до управління поліції в Одесі.

Досі основною роботою Василя Бурундяка було витрачання батьківських грошей, але зараз це задоволення вже в минулому. Напарником Василя стає суворий лейтенант Богдан Громов (Богдан Юсипчук), який отримав наказ підготувати Василя Бурундяка до Поліцейського Чемпіонату України, на якому вже через місяць буде присутній сам Президент. Чи вдасться Василю перетворитися з кволого мажору в зразок українського поліцейського, який поки думає лише про те, щоб не зіпсувати свій манікюр, заряджаючи табельну зброю.

У фільмі також знялись Анна Саліванчук, Поліна Логунова, Влад Яма та Борис Барський.

Дивіться другий трейлер «Нереальний КОПець»

Виробник фільму — компанія VAIT FILMS та Одеська кіностудія. Сценарист — Олександр Бєляк, оператор-постановник — Вадим Дусьман, художник-постановник — Крістіна Фрімова, продюсер — Юлія Бєляк.

Комедія «Нереальний КОПець» вийде у кінопрокат 4 березня 2021 року.

Читайте також –

“Бурштинові копи”: розпочалися зйомки поліцейської комедії Аліни Бухтіярової