fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Моя країна Україна

«Моя країна Україна»: вийшла нова серія анімаційного серіалу

2 830

В 20-й серії казково-пізнавального анімаційного серіалу із пластиліновими героями «Моя країна Україна» Сашко Лірник та Кіт Воркіт розкажуть легенди про місто Умань. Дивіться мультфільм для всієї родини онлайн.

«Моя країна Україна» – це перший в Україні краєзнавчий та патріотичний анімаційний серіал про подорож Україною з легендами та історією рідного краю. У кожній з 26-ти серій циклу його герої Сашко Лірник, Кіт та пластилінові герої відвідують різні куточки України та розповідають казки чи легенди, пов’язані з певним місцем на карті України.

Серіал від студії «Novator film» створений під керівництвом відомого українського аніматора, режисера Степана Коваля за підтримки Держкіно. Прем’єра фільмів, виконаних переважно в техніці пластилінової анімації, відбулася 2010 року.

20 серій стрічки «Моя країна Україна» із 26-ти можна переглянути на YouTube-каналі «Novator film» за посиланням, а нову серію «Умань» також у нас на сайті нижче.

Над серією працювали: автор сценарію, режисер і художник Оксана Карпус, оператори Oльга Oксидерфя, Лев Костенко, звукорежисер О. Бігун, музика С. Охрімчук (скрипка), Сергей Топор (акардион, ударні), Є. Дідик (труба), комп’ютерна обробка Л. Костенко, аніматори O. Несененко, А. Слєсаревський, Надя Лимова; актори: В. Чигляєв, Ю. Коваленко, Г. Левченко; художники-декоратори А. Макарчук, О. Карпус, Б. Сич, С. Руденко; редактор Є. Сивокінь, директор фільму Г. Полоніченко, художній керівник проекту С. Коваль.

Дивіться кадри робочого процесу над 20-ю картиною казково-пізнавального мультфільму.

Моя країна Україна

Моя країна Україна

Моя країна Україна

Нагадаємо, проект брав участь у «Європейському кіноринку» (EFM) на «Берлинале-2014». У 2016 році за анімаційним серіалом було видано книгу «Щоденник котячих мандрів» автор Лана Ра (видавець «Novator film»).

Трейлер до серіалу «Моя країна Україна»: відео

Читайте також

«Чорний козак»: фільм за казкою Сашка Лірника з’явився у вільному доступі