fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Весільний спадок

Наречені та обряди України: вийшов трейлер фільму «Весільний спадок»

985

Презентовано офіційний трейлер документальної стрічки «Весільний спадок» з яскравою та різноманітною весільною традицією восьми областей України.

В повнометражному фільмі «Весільний спадок», виробництва FILM.UA Group, етнографи, колекціонери, історики та музиканти розкажуть про те, якими були українські весілля століття тому, як наші предки одягали наречених, які пісні співали та які важливі обряди виконували.

Глядач побачить весільну традицію восьми областей країни: Київської, Черкаської, Чернігівської, Івано-Франківської, Закарпатської, Харківської, Рівненської та Чернівецької.

Дивіться офіційний трейлер фільму «Весільний спадок»: відео

Автори етнографічного фільму-реконструкції відтворили автентичну українську весільну традицію, такою, якою вона була наприкінці XIX – початку XX століть.

Всі костюми, показані у фільмі, є автентичними національними строями, які ретельно зберігаються у приватних колекціях, а пісні, що звучатимуть у стрічці, є до цього часу невідомими регіональними весільними піснями, які було знайдено, записано та відтворено спеціально для цього проєкту.

«Українське весілля – це по-справжньому магічний, красивий та складний ритуал, у який наші предки закладали безліч сенсів. У нас є можливість показати в цьому фільмі повноцінні весільні обряди, які побутували в Україні до революції 1917 року», – розповіла продюсерка проєкту Олена Малкова.

Продюсер: Олена Малкова

Режисер: Олексій Гуз

Науковий консультант проєкту: Марія Квітка

Оператор-постановник: Олексій Гуз

Оператор реконструкцій: Юрій Бакун

Композитори: Олег Мороз, Марія Квітка

Звукорежисер: Євгеній Бельдюков

Графіка: компанія Signal Red

Продакшн: FILM.UA Television

За підтримки Державного агентства України з питань кіно

Нагадаємо, фільм «Весільний спадок», який є частиною етнографічного кіновсесвіту під назвою «Спадок», вийде в обмежений кінотеатральний прокат з 14 жовтня в мережі кінотеатрів «Планета Кіно» у Києві, Львові, Одесі, Дніпрі, Харкові та Сумах.

Читайте також –

Двоє проти армії: вийшов трейлер фільму «Фортеця Хаджибей»