fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Люксембург

Вийшов міжнародний трейлер фільму “Люксембург, Люксембург” Антоніо Лукіча

132

Представлено міжнародний трейлер нового фільму Антоніо Лукіча “Люксембург, Люксембург”, виробництва українського кінопродакшену ForeFilms.

Як повідомляє PR-агенція Move In Movie, світова прем’єра фільму Антоніо Лукіча відбудеться на 79-му Венеційському міжнародному кінофестивалі в конкурсі “Горизонти”. Стрічка також відібрана до участі у програмі “Сучасне світове кіно” Міжнародного кінофестивалю у Торонто.

За темою: Фільм “Люксембург, Люксембург” Антоніо Лукіча представлять на Венеційському кінофестивалі

“Люксембург, Люксембург” – це другий повнометражний фільм українського режисера Антоніо Лукіча. Попередня стрічка режисера, комедія “Мої думки тихі” стала лауреатом Національної кінопремії “Золота Дзиґа”, Національної премії кінокритиків “Кіноколо”, а також отримала спеціальний приз журі Міжнародного кінофестивалю в Карлових Варах.

Фільм “Люксембург, Люксембург” розповідає про братів-близнюків, які намагаються дати раду власному життю, в якому раптово з’являється давно зниклий батько. Головні ролі у стрічці виконали учасники реп-гурту “Курган і Agregat” – брати Раміл та Аміл Насірови.

Дивіться міжнародний трейлер фільму Антоніо Лукіча “Люксембург, Люксембург”.

Стрічка створена за підтримки Держкіно України. У травні 2022 року “Люксембург, Люксембург” став одним з п’яти переможців програми підтримки міжнародної промоції українських фільмів “proMOTION”, започаткованої Українським інститутом. Міжнародна промо-підтримка здійснюється за допомоги Göteborg Film Fund.

Дистриб’ютором фільму “Люксембург, Люксембург” в Україні стала компанія “Кіноманія”.

Нагадаємо, два з попередніх ко-продукційних проєктів кінопродюсерської компанії ForeFilms, фільми “Антлантида” та “Відблиск” режисера Валентина Васяновича також були представлені на Венеційському кінофестивалі в секції “Горизонти” (перемога) та в основному конкурсі відповідно. Всі фільми цієї продюсерської компанії мали свої прем’єри на кінофестивалях класу А.

Читайте також

«Скажені сусіди»: Нові історії у першому офіційному трейлері комедії