fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Номери Сенцова

З’явився трейлер фільму “Номери” Олега Сенцова для Берлінале

243

Світова прем’єра фільму “Номери”, знятого Ахтемом Сеітаблаєвим за однойменною п’єсою режисера Олега Сенцова, відбудеться 18 лютого на ювілейному Берлінському міжнародному кінофестивалі.

Автор п’єси і сценарію Олег Сенцов працював над фільмом “Номери” під часу ув’язнення в колонії суворого режиму Росії. Робочий процес Олег і режисер Ахтем Сеітаблаєв координували у листуванні. За словами продюсерки фільму Анни Паленчук, таких листів в решті решт назбиралось понад сотню.

Фільм “Номери” розповідає про ув’язнене суспільство, яке намагається побороти свої страхи та отримати свободу. У світі Номерів все підпорядковується суворій системі й верховному правителю – Нулю. Десять героїв вже звикли бігти по колу  робити все відповідно до книги Правил. У них немає можливості вибирати, як жити й кого любити. Але життя змінюється з появою нового жителя, якому не відомі чинні закони. Це руйнує спокій пасивної влади. Раптово непохитна віра Номерів розколюється на шматки. Вони хочуть самостійно вирішувати свою долю, отримати імена і створити новий світ, де будуть панувати їх закони. Номери відмовляються від старої системи, але чи буде нова краща за попередню?

Головні ролі в картині виконали Олександр Ярема, Ірина Мак, Віктор Жданов, Лорена Колібабчук, Денис Роднянський, Олена Узлюк, Євген Черніков, Агата Ларіонова, Олександр Бегма, Марія Смолякова, Максим Девізоров, Євген Лебедін, Олег Карпенко, Олександр Лаптій, Віктор Андрієнко.

Прем’єра фільму “Номери” в Україні запланована на осінь 2020 року.