fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

алієв тріумф

Другим фільмом режисера «Додому» Нарімана Алієва буде «Тріумф»

322

Сценарій до фільму «Тріумф» Алієв пише разом із драматургом і сценаристом Максимом Курочкіним (серіал «Часова варта»). Картина розповість про зовнішній успіх і внутрішній апокаліпсис людини.

Про це режисер розповів під час підкасту редакції The Village Україна. Другий фільм не має такої епічності, як «Додому». «Тріумф» – це кіно про зовнішній успіх і внутрішній апокаліпсис, який, як на мене, багато хто зрозуміє. Адже ми не до кінця розуміємо, що таке щастя. Досить часто, речі, які на нашу думку мають приносити нам задоволення, не приносять його. Думаю, цю кризу переживають багато людей”, – сказав Наріман Алієв.

За його словами, коли матеріал буде готовий, то подасться на державне фінансування. “Завжди є «синдром другого альбому». Чому багатьох часто розчаровує другий фільм? Бо люди хочуть побачити щось таке, що їм сподобалося в першому, а ти вже там усе сказав. Зараз у мене будуть радикальні зміни в тому, як і про що я говорю”, – додав режисер.

Відомо, що стрічку «Тріумф» Алієв готує разом з українським кінопродакшеном ForeFilms, за плечима якого «Атлантида», «Додому» та «Дике Поле». Стосовно потенційного старту зйомок інформація поки відсутня.

Читайте також

ТОП кінопроєктів, які перемогли на 14-му пітчингу Держкіно