fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

пік страху

В прокат виходить трилер «Пік страху» з Іванною Сахно в головній ролі

352

З 28 січня на екрани українських кінотеатрів виходить трилер режисера Станіслава Капралова «Пік страху» («Let it Snow») – лякаюча та сповнена саспенсу історія про закохану американську пару сноубордистів у грузинських горах.

«Пік страху / Let it Snow» – дебютна повнометражна картина українського режисера Станіслава Капралова, створена у ко-продукції України, США та Іспанії. Фільм-хорор вже придбаний для ринків Великобританії, Австралії, Японії, Польщі, Південної Кореї, тощо. Для показу в США стрічку придбав найбільший американський дистриб’ютор «Lionsgate». Реліз фільму відбувся на VOD-платформах 22 вересня 2020 року.

За сюжетом фільму, приваблива американська пара сноубордистів, любителів фрірайду, відправляється до засніжених гір мальовничої Грузії. Здається, що на них очікує лише краса, спокій та насолода. Але тихе місце насправді розриває на частини безликий вершник, в якого є своя місія. І, на жаль, молода туристка не повинна стати на заваді. Для усіх, хто вирішив дати бій, настає пік страху.

Трилер знято англійською мовою з залученням акторів з різних країн світу, на чолі з виконавицею головної ролі – українською акторкою Іванною Cахно («Тихоокеанський рубіж: Повстання», «Шпигун, який мене кинув»). Також в картині зіграли: Алекс Хафнер, Тінатін Далакішвілі, Гіа Джапарідзе, Тамар Бзіава, Олена Турбал.

За темою: В екстремальних умовах: як знімали трилер “Пік страху” з Іванною Сахно (фотоогляд)

Режисер фільму Станіслав Капралов виступив в якості сценариста, разом з Омрі Роузом (адаптація). Продюсер фільму – Сергій Лавренюк (Solar Media Entertainment), відомий за фільмами «DZIDZIO Контрабас», «Коли падають дерева», «11 дітей з Моршина» та іншими. Ко-продюсери: Ян Фішер, Роджер Корбі (FishCorb Films) та Станіслав Капралов. Дистрибьютор: компанія “Вольга Україна”. За підтримки Державного агентства України з питань кіно.

Нагадаємо, 26 січня в київському кінотеатрі «Оскар» (ТРЦ Gulliver) відбувся закритий передпоказ стрічки “Пік страху / Let it Snow“. Фільм представив продюсер Сергій Лавренюк та режисер Станіслав Капралов. На показі також була присутня творча команда.

Читайте також –

Комедія «Скажене весілля 3» вийде в кінотеатральний прокат 25 лютого