fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Пік страху Сахно

В екстремальних умовах: як знімали трилер “Пік страху” з Іванною Сахно (фотоогляд)

551

Кінокомпанія Solar Media Entertainment представила бекстейджі зі зйомок українсько-голлівудського трилера “Пік страху” з Іванною Сахно, який вийде в українських кінотеатрах з 28 січня.

“Пік страху” – лякаюча та сповнена саспенсу історія про закохану американську пару сноубордистів у виконанні Іванни Сахно та Алекса Гафнера, які вирушають підкорювати небезпечні схили грузинських гір, але стикаються з куди більш страшною небезпекою.

Разом із режисером-дебютантом Станіславом Капраловим, над “Піком страху” працювала команда молодих кінематографістів, які витримували найскладніші погодні умови, щоб зняти повнометражний художній фільм в горах всього за 21 день. «Ми зберігали позитивний настрій на зйомках, на майданчику було багато гумору, не дивлячись на всі складнощі створення фільму в цих екстремальних умовах», – розповідає продюсер Сергій Лавренюк.

пік страху

Пік страху Сахно

Знімальні дні були короткими через пізній світанок і ранній захід сонця. І хоча на знімальному майданчику було багато безтурботності та веселощів, цей проект вимагав великих фізичних зусиль. Один знімальний день цілком міг проходити за таким графіком: ранкові зйомки – на висоті 2000 метрів над рівнем моря, потім 3500 – вдень і 4500 – вночі.

Пік страху Сахно

зйомки фільму

Для того щоб максимально скоординувати знімальний процес, режисер Станіслав Капралов та оператор Євген Усанов ще на стадії препродакшену простежили кожен кадр фільму, щоб точно розуміти як буде виглядати кожна сцена та як її оперативніше і краще зняти.

Пік страху Сахно

іванна Сахно

Трилер знято англійською мовою з залученням акторів з різних країн світу, на чолі з виконавицею головної ролі – українською акторкою Іванною Cахно («Тихоокеанський рубіж: Повстання», «Шпигун, який мене кинув»).

Також в картині зіграли: Алекс Хафнер, Тінатін Далакішвілі, Гіа Джапарідзе, Тамар Бзіава, Олена Турбал.

Пік страха

Пік страху Сахно

Згідно синопсису фільму, приваблива американська пара сноубордистів, любителів фрірайду, відправляється до засніжених гір мальовничої Грузії. Здається, що на них очікує лише краса, спокій та насолода. Але тихе місце насправді розриває на частини безликий вершник, в якого є своя місія. І, на жаль, молода туристка не повинна стати на заваді. Для усіх, хто вирішив дати бій, настає пік страху.

По темі: «Let it Snow»: стрічку українського режисера придбав американський дистриб’ютор “Lionsgate”

Нагадаємо, в українських кінотеатрах фільм з’явиться вже з 28 січня.

Читайте також –

“Кремінь” Вінсента Ворда: представлено перші фото зі зйомок фільму про яхтсмена