fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Кремінь

“Кремінь” Вінсента Ворда: представлено перші фото зі зйомок фільму про яхтсмена

475

Дивіться фото з-за лаштунків знімального майданчика фільму “Кремінь” / Storm School – про славетного українського тренера з вітрильного спорту Віктора Коваленка – режисером якого виступив оскороносний Вінсент Ворд.

Виконавчий продюсер фільму з української сторони Алла Бєлая на своїй сторінці у Facebook поділилася кадрами зі зйомок нового повнометражного художнього фільму “Кремінь” / Storm School, зйомки якого розпочалися 17 листопада у Києві та будуть відбуватися на Київському морі, Трухановому, Жуковому островах, на мальовничих вулицях Подолу та іншіх локаціях.

Як відомо, режисером байопіку став Вінсент Ворд (Vincent Ward) з Нової Зеландії, який має у своєму доробку оскароносний фільм – фантастичну мелодраму “Куди приводять мрії” (What Dreams May Come, 1998) з Робіном Вільямсом у головній ролі. У роботі над новою стрічкою “Кремінь” / Storm School – про легенду вітрильного спорту Віктора Коваленка – Вінсент Ворд виступає сценаристом і режисером одночасно.

По темі: Розпочалися зйомки фільму “Кремінь” про тренера Віктора Коваленка

кремінь

Фото ДержКіно/Facebook

Картина заснована на реальних подіях у світі вітрильного спорту. Одна з центральних сюжетних ліній – непересічний життєвий і професійний шлях українського тренера Віктора Коваленка, чиє ім’я вже увійшло в історію. Саме його вихованці принесли перші золоті та бронзові олімпійські медалі незалежній Україні на Олімпіаді в Атланті, а пізніше – численні найвищі спортивні нагороди збірній Австралії, яку він тренує і дотепер.

Це історія про неймовірну наполегливість і готовність боротися за свою мету попри всі перешкоди і примхи долі. Життєвий шлях українського хлопчика з Дніпропетровська, Віктора Коваленка, якого тепер знає кожен яхтсмен світу, перегукується з не менш приголомшливими історіями спортсменів з Китаю та Австралії. Всі герої пройшли власний складний шлях, але жоден з них не схибив.

Глядач побачить славетного Віктора Коваленка на різних етапах його життя, тому роль героя виконають аж четверо акторів. Знаменитого тренера у дитинстві та юності гратимуть Олексій Зубак, Кирило Якубенко, а в дорослому віці – Артур Алієв та Олег Шульга. Жіночі образи у фільмі створюватимуть Анастасія Шевченко, Марія Моторна, Катерина Григоренко, Анастасія Король та інші.

У Києві знімати небезпечні епізоди на воді допомагали українські водолази-рятувальники. Особлива увага приділялась безпеці дітей, які виконують роль Коваленка у дитинстві та юності, а також акторів, які за сценарієм опинялись у воді. Дивіться добірку фото з-за лаштунків знімального майданчика фільму “Кремінь”.

Кремінь

Фото зі сторінки Алли Бєлої в Facebook

Кремінь

Кремінь

Кремінь

Кремінь

кремінь

Кремінь

Кремінь

Кремінь

Кремінь

Кремінь

Кремінь

Кремінь

Кремінь

Кремінь

Кремінь

Кремінь

кремінь

Кремінь

Кремінь

Робота над стрічкою режисера Вінсента Ворда триває у тісній співпраці з компаніями Altamira Creation AG (Швейцарія) та Neofilm GmbH (Німеччина). Сценарій картини написали Вінсент Ворд та Луїс Новра. Продюсер фільму з української сторони – Максим Асадчий, виконавчий продюсер – Алла Бєлая, оператор-постановник – Вадим Ільков, художник-постановник – Ольга Злобіна.

Фільм “Кремінь” створюється в офіційній копродукції України, Австралії, Німеччини, Швейцарії та Китаю. Виробник – кінокомпанія “Pronto Film” (стрічки “Поводир”, “Брати. Остання сповідь”, “Фокстер і Макс”, “Переломний момент”) за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Міністерства культури та інформаційної політики України.

Нагадаємо, на пострадянському просторі Віктора Коваленка називають «Кремінь», а в англомовних країнах — «medal-maker» (людина, яка робить медалі), оскільки лише у складі збірної Австралії його вихованці здобули на Олімпійських іграх 12 комплектів нагород різного ґатунку.

Читайте також –

“Носоріг” Олега Сенцова: представлено перші фото зі зйомок фільму