fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Фільм «Передчуття» покажуть 12 грудня на «UA: Перший»

790

12 грудня на телеканалі Суспiльного «UA: Перший» відбудеться прем’єра української драми «Передчуття» режисера В’ячеслава Криштофовича. Реліз стрічки в Україні відбувся цієї осені.

Про це повідомляє PR-служба телеканалу. Час показу о 22:00. У фільмі розповідається історія невеличкого приморського містечка N, в якому час плине неквапливо. Розмірене життя порушує чоловік, який вчинив самогубство. Про місце його поховання знають лише дружина і друг, які відмовляються ділитися таємницею з оточенням. Смерть чоловіка спонукає інших шукати відповіді на власні найголовніші питання. Усіх їх щось бентежить, і кожен хоче знайти правду в інших замість того, щоб подивитися вглиб себе.

Стрічка метра українського кінематографа В’ячеслава Криштофовича стала для режисера поверненням у велике кіно після довгої паузи. Міжнародна прем’єра фільму відбулася у Берліні 2019 року, а українська — на фестивалі «Молодість» у серпні 2020-го. Реліз стрічки в кінотеатрах України відбувся в жовтні цієї осені.

Глибоку та зворушливу історію для стрічки написав заслужений діяч мистецтв України, письменник та драматург Анатолій Крим. Оператор-постановник стрічки – Валерій Анисімов, художник-постановник – Павло Ярмусевич, композитор – Володимир Гронський, звукорежисер – Сергій Прокопенко, монтаж – Елеонора Суммовська.

За темою: “Передчуття” Вячеслава Криштофовича: вийшло п’ять тизерів фільму

У фільмі зіграло чимало відомих акторів, серед яких Станіслав Боклан, Лариса Руснак, Ксенія Ніколаєва, а також юна, але вже відома за фільмом “Дике поле” та серіалом “На твоєму боці” акторка Євгенія Муц. Дебютною картина стала для Сергія Пащенка та Олександра Токарчука, колоритна роль дісталась Юрію Євсюкову.

Фільм “Передчуття” Вячеслава Криштофовича створено українською компанією Garnet International Media Group в копродукції зі словацькою кінокомпанією Wandal Production та литовською Taura за підтримки Державного агентства України з питань кіно та Slovak Audiovisual Fund.

Читайте також

“Чарівна Балерина”, “Виграти все” та інші фільми з’явились у вільному доступі онлайн