fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

«Захар Беркут» (Fall of a Kingdom): digital-прем’єра фільму відбулася у Великій Британії та Ірландії

655

Український історичний екшн «Захар Беркут» (Fall of a Kingdom) про незламний дух українського народу вийшов на діджитал-платформах у Великобританії та Ірландії.

Про це повідомляє FILM.UA Group. Великобританська та ірландська прем’єра стрічки режисера Ахтема Сеітаблаєва у співпраці з американським колегою Джоном Віном відбулася 30 листопада. Дистрибутором фільму стала британська компанія Signature. В цих країнах картина отримала назву «Fall of a Kingdom».

Фільм став доступним для перегляду на VOD-сервісах, в онлайн-кінотеатрах (зокрема, iTunes, Sky, Amazon, Google, Xbox, TalkTalk, Rakuten та Virgin Media), а також для покупки на DVD в онлайн-магазинах Morrison’s, Sainsbury’s, Asda, HMV та Amazon.

Кіносценарій до історичного екшену українсько-американського виробництва створений на основі однойменної повісті українського класика Івана Франка.

За сюжетом, 1241 рік. Монгольська орда на чолі з ханом Бурундою рухається на захід, винищуючи все на своєму шляху. Дійшовши до високих Карпатських гір, військо зупиняється біля підніжжя. Однак вночі кілька місцевих мисливців – брати Беркути потайки пробираються в табір та звільняють полонених. Несамовитий від люті хан вирішує йти навпростець, щоб помститися і знищити карпатські поселення. Для цього він знаходить зрадника серед місцевих, який відкриває йому таємний прохід у горах. Однак невеличка громада гірських мисливців під керівництвом Захара Беркута має свій план, щоб назавжди зупинити багаточисельного ворога.

Fall of a Kingdom

Автор сценарію – Ярослав Войцешек, Річард Ронат. Режисери – Ахтем Сеітаблаєв та Джон Вінн. Продюсер – Єгор Олесов, Юрій Карновський, Джефф Райс, Раджа Коллінз. Оператор – Юрій Король. Виробництво компаній Kinorob (Film.UA Group) та CinemaDay.

За темою: Коні, люди та монети: фільм «Захар Беркут» у цифрах (інфографіка)

Нагадаємо, що цієї осені прем’єри «Захара Беркута» пройшли онлайн у Сполучених Штатах і Канаді, зокрема, на iTunes, GooglePlay, Vudu, Amazon та інших ресурсах (дистрибутор – Shout Factory). Крім того, права на фільм було продано на територію країн Бенілюксу, де дистрибутором стала компанія Premiere TV Distribution.

Fall of a Kingdom

Український реліз історичного екшена відбувся у жовтні 2019 року та зібрав майже $ 1,5 млн. Прем’єри пройшли і в країнах Балтії (Литва, Латвія та Естонія), де дистрибутором стала Volga.

Права на показ «Захара Беркута» також було продано на території Австралії та Нової Зеландії (Eagle), Іспанії (Flins & Piniculas), Німеччини та німецькомовної Європи (Capelight Pictures).

Читайте також

«Історія перемог вільних українців»: цікаві факти про фільм «ЮКІ»