fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

KAZKA: Таємниця чарголосу

Представлено мультсеріал «Таємниця чарголосу» від гурту KAZKA

959

Український гурт KAZKA створив власний мультивсесвіт, частиною якого став анімаційний веб-серіал «Таємниця чарголосу». Саундтрек для мультфільму створював Мілош Єліч та учасники гурту.

Саша Зарицька стала прототипом для головної героїні анімаційного серіалу «KAZKA: Таємниця чарголосу» – маленької дівчинки на ім’я Казка, яка рухається на шляху до своєї мрії з магічного лісу в галасливий і непривітний мегаполіс.

Дивіться трейлер анімаційного веб-серіалу «KAZKA: Таємниця чарголосу», в якому звучить сингл “Поруч” – перший україномовний дует KAZKA з ALEKSEEV.

Переглянути перші три частини епізоду «Магічний праліс» мультфільму «KAZKA: Таємниця чарголосу», в яких звучить створена Мілошем Єлічем та учасниками гурту музика, можна на YouTube-каналі гурту за посиланням, або ж у нас на сторінці нижче.

Крім мультсеріалу елементом мультивсесвіту KAZKA SVIT також стала дитяча книга “Чарголос”, яка з’явилася у продажу в середині жовтня. У комплекті з книгою йде VR-гра.

Нагадаємо, прем’єра анімаційного веб-серіалу відбулася 11 листопада на офіційній YouTube-сторінці KAZKA. Фрагменти першого епізоду виходять кожної середи на каналі гурту.

Читайте також –

Світова прем’єра мультсеріалу “Хоробрі зайці” відбудеться в Україні