fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Я і Фелікс

Вийшов тизер фільму «Я і Фелікс» Ірини Цілик про 90-ті

1 187

Оприлюднено перший тизер фільму «Я і Фелікс» Ірини Цілик, в якому знявся український прозаїк та поет Юрій Іздрик. Історія у фільмі розвивається на тлі бурхливих 90-х і розказана через призму дитячого сприйняття.

Український прозаїк та поет Юрій Іздрик знявся в тизері нового фільму режисерки і письменниці Ірини Цілик «Я і Фелікс», повідомляє “Телекритика” з посиланням на прес-службу фільму.

Ця кінострічка — екранізація неопублікованого роману Артема Чеха «Хто ти такий?». Навесні 2021 року він вийде у чернівецькому видавництві Meridian Czernowitz.

“Тут є цікавий момент, адже книжка ще недописана. Чех ще досі допрацьовує та переписує у ній деякі моменти. Робоча назва його роману – «Хто ти такий?», а у нашого сценарію – «Я і Фелікс». Хоча є велика ймовірність, що обидві ці назви зміняться”, – розповіла режисерка.

Книга і фільм розповідають про дорослішання хлопчика Тимофія в 90-х, про його сім’ю, друзів, перше кохання. Серед усіх, хто був з ним поруч, особливо вирізнявся Фелікс — близький друг його бабусі, колишній контррозвідник і солдат ГРУ, десантник радянської армії, глибоко травмований досвідом війни.

Дивіться офіційний тизер фільму «Я і Фелікс»: відео

“«Я і Фелікс» не буде похмурою та жорсткою історією про дев’яності. Я хочу її знімати по-іншому, але ще шукаю кіномову, щоб розказати цю історію”, – так описує свій новий фільм Ірина Цілик.

Одну із головних ролей, Фелікса, у тизері зіграв український письменник Юрій Іздрик. Восьмирічного хлопчика Тимофія грає син режисерки Андрій. Чи гратимуть вони у фільмі, стане відомо після проведення кастингу.

Я і Фелікс

Кадр з тизеру “Я і Фелікс”

Я і Фелікс

Продюсери — Володимир Яценко («Додому», «Дике поле») та Анна Соболевська («Додому»). Виробництво «Я і Фелікс» здійснюватиме кінопродакшен ForeFilms. Зйомки заплановані на осінь 2020 року.

Нагадаємо, проєкт набрав найбільшу кількість балів за результатами першого етапу 13-ого конкурсного відбору Держкіно. І вже сьогодні фільм представлять на пітчингу другого етапу 13-ого конкурсного відбору.

Я і Фелікс

Читайте також –

Продюсери фільму “Крути 1918” розпочали виробництво фільму “Спека” (тизер)