fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

до щастя

Дев’ять кіл пекла у фільмі “До щастя”: реліз вже цієї осені

753

Психологічна драма “До щастя” — це історія про людину, яка страждає на ДЦП, але йде до своєї мрії, попри все. Головну роль у стрічці грає актор з легкою формою рухового синдрому.

Автор і режисер картини — Вінсент Меттель, відомий кінопроектами “Культ” та “Вісім”. “До щастя” — це десятий повнометражний фільм кіномитця, робота над яким триває вже чотири роки. Українська та світова прем’єра соціальної стрічки відбудеться 03 грудня 2020 року.

У центрі історії людина, яка страждає на ДЦП і втрачає власну домівку та будь-які засоби до існування. Лише надзвичайна сила волі і наполегливість здатні допомогти герою не просто вижити, а жити!

Дивіться розширений тізер драми за посиланням або нижче.

Головну роль у фільмі грає непрофесійний актор, українець Григорій Гришкан, який має легку форму ДЦП (дитячий церебральний параліч). У 2016 році актор вже співпрацював з режисером Вінсентом Меттелем під час зйомок короткометражної картини “Інший”.

“Стрічка демонструє, що насправді усе залежить лише від людини, не від обставин. Бо обставини героя Григорія такі, що їм не позаздрить ніхто. Герой Григорія проходить усі дев’ять кіл пекла і доходить до свого щастя”, — розповів режисер фільму “До щастя” Вінсент Меттель.

до щастя

Остання версія сценарію, за яким знята стрічка — восьмий варіант із написаних автором. Метою було створення не слізливої історії, яка б викликала жалість, а фільму про силу волі.

“Разом з тим нам вдалося зробити дуже світлий фільм, при всій похмурості і картинки, і історії”, — зазначив Вінсент Меттель.

Ролі у стрічці виконують: Вільгельміна Петровська, Ольга Соломахіна, Даніїл Скітковський, Пікачу, Марія Ярмоленко, Неллі Колотовкіна, Вінсент Меттель, Олег Герасименко, Ірина Васильченко, Кирил Єрьоменко, Марія Соболь, Єлізавета Соболь, Анастасія Соболь.

до щастя

Вінсент Меттель

Виробник фільму — Меттель Вінсент Альбертович та кіностудія “Grey Space Films”. Бюджет картини — ₴ 200 000.

Сценаристом, режисером монтажу та продюсером стрічки виступає Вінсент Меттель, оператор-постановник картини — Сергій Терещенко, виконавчий продюсер — Григорій Гришкан.

Творці фільму також планують зняти продовженням стрічки під назвою “Щастя на продаж”, яка буде дорожчою і більш комерційною. Головну роль виконуватиме Григорій Гришкан.

до щастя

Читайте також:

Яніна Соколова, “Я, Ніна”: Фільм – це найкраща інвестиція у розв’язанні ментальної проблеми ставлення до раку