fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Рози Dakh Daughters

“Рози. Фільм-Кабаре” про Dakh Daughters вийде восени 2020 року

805

Драматичний мюзикл “Рози” про Dakh Daughters знімали впродовж 6 років – фактично з самого створення фрік-кабаре.

Як повідомили порталу “Нове українське кіно” в Dakh Daughters, фільм “Рози” фактично завершено. “Матеріалу більше ніж на 1000 годин, який треба було грамотно “порізати” і змонтувати. Зараз ведеться робота над його фестивальною історією! Український реліз планується на осінь 2020 року, але звичайно це залежить від усіх “карантинних обставин”, в які ми потрапили усі без вийнятку”, – розповіли у фрік-кабаре.

Документальний мюзикл про те, як мистецтво, віра і любов випромінюють світло навіть за найтемніших часів. Героїнями фільму є сім актрис театрально-музичного гурту Dakh Daughters, які пройшли шляхом становлення в той час, коли в країні відбулась революція та розпочалась неоголошена війна на Сході.

Проте “Рози. Фільм-кабаре” – це історія митця в екстер’єрі екстремальних подій, а також історія дорослішання – як для Dakh Daughters, так і для новонародженої України.

Дивіться трейлер стрічки “Рози. Фільм-Кабаре” про Dakh Daughters:

Режисеркою картини виступила Ірена Стеценко. Продюсери – Олександра Кравченко та Олег Соснов. Оператор – Сергій Стеценко.

Dakh Daughters – інтелектуальний фрік-кабаре бенд, створений Владом Троїцьким під дахом інноваційного театру “Дах”. Гурт здобув популярність влітку 2013 року завдяки відеокліпу “Rozy / Donbass”, в якому поєднано 35-ий сонет Шекспіра, українські народні пісні, нарочито театральний пафос.

У квітні 2019 вийшов другий альбом гурту – “Air”, до якого увійшло 7 треків на авторські тексти та вірші українських поетів: Павла Тичини, Майка Йогансена, Миколи Холодного, а також переосмислення роману Льюїса Керрола «Аліса в країні чудес”

Нагадаємо, цього року Dakh Daughters здобули подвійну перемогу на церемонії нагородження Національної кінопремії “Золота Дзиґа” – за Найкращу музику і Найкращу пісню до фільму “Гуцулка Ксеня”. Увесь саундтрек та як він створювався – в нашому матеріалі.

Читайте також

Саундтреки весни: “Віддана”, “Пульс”, “Толока” та інші (слухати онлайн)