fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Інста і ЗНО

“Sex Education” по-українськи: перший тизер серіалу “Секс, Інста і ЗНО”

941

12-серійний серіал про підлітків “Секс, Інста і ЗНО” зняв режисер Антоніо Лукіч (“Мої думки тихі”). Прем’єра має відбутися 25 листопада.

Перший тизер комедійного серіалу про покоління Z представила платформа 1+1 Digital Studios. Це буде перший в Україні серіал, створений ексклюзивно для онлайн-платформи.

За сюжетом головна героїня Саша Моцак завжди була найпопулярнішою дівчиною в школі, та все змінюється в одну мить. Її конкурентка – Єва Горбатюк – доклала до цього всіх зусиль…  Чи займатися сексом, коли тобі 16? Що робити, коли тебе булять в школі? Як пережити ЗНО і прищі? Творці серіалу обіцяють відверту історію підлітків, які дорослішають в українських реаліях та стикаються з недитячими труднощами.

Авторка ідеї та шоураннерка проєкту – Ірина Никончук. Серіал зняв Антоніо Лукіч за сценарієм, створеним Євгенією Бабенко та Павлом Остріковим.

Головні ролі в серіалі грають студенти – Ганнуся Ярмоленко, Андрій Максимов, Соня Слюсаренко, Каріна Черчевич, Віталій Зелений, Любава Шокля та інші. Також в серіалі засвітяться Наталія Васько, Ірма Вітовська, Ірина Кудашова (серіал “Школа”) та Юлія Гамалій (гурт “Open Kids”).

«Секс, Інста і ЗНО» буде доступний за підпискою на 1+1 video. Прем’єра відбудеться 25 листопада. Вартість перегляду всіх 12 серій складатиме 79 грн.

Читайте також

“Секс, інста і ЗНО”: Антоніо Лукіч знімає серіал про сучасних підлітків без цензури