fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Мої думки тихі

У беларускі пракат выходзіць першы фільм на ўкраінскай мове

449

“Мої думки тихі” – це перший за останні роки український фільм, який виходить в прокат в Білорусі і перший фільм, який буде показаний в кінотеатрах українською мовою.

Про це повідомляє білоруське видання Новы час. “Фільм-прарыў ўкраінскага кіно “Мае думкі ціхія” (“Мої думкі тихі”) выходзіць у беларускі пракат з 27 лютага. Гэта першы за шмат гадоў украінскі фільм, які выходзіць у пракат у Беларусі і першы фільм, які будзе паказаны ў беларускіх кінатэатрах на ўкраінскай мове”, – пише веб-портал.

27 лютого в кінотеатрі “Піонер” перед показом фільму зі вступним словом виступив Посол України в Республіці Білорусь Ігор Кизима.

Кінодебют Антоніо Лукича – свіжа і винахідлива комедія, заснована на реальних подіях. 25-ричний Вадим живе тим, що записує і продає найрізноманітніші звуки. Втім, він з радістю віддав би все, що має, за можливість почати життя заново у далекій і прекрасній Канаді. Тому він без роздумів погоджується на роботу, яка може втілити його мрію в життя. Вадим відправляється в Закарпаття записувати звуки тварин і рідкісних птахів. Однак ситуація трохи ускладнюється тим, що компанію Вадиму в подорож складе мама…

Читайте також

Ірма Вітовська-Ванца: Народжується нова естетика українського кіно