fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

RRR

Народження легенди: у Києві зняли блокбастер «RRR» найкасовішого режисера Індії («Бахубалі»)

600

У Києві завершилися зйомки індійської екшн-драми з Рам Чаран Теджею та Н.Т.Р. молодшим «RRR» – нового блокбастеру від найкасовішого режисера Індії С. С. Раджамулі («Бахубалі: Народження легенди»). Загальний бюджет фільму становить 56 мільйонів доларів.

Про це повідомляє PR-служба української кінокомпанії 435 FILMS, що відповідала за організацію знімального процесу в Києві. «RRR» – це історія про двох легендарних революціонерів та їхню подорож далеко від дому, перш ніж вони почали боротьбу за свою країну у 1920-х роках. Режисер фільму С. С. Раджамулі знаний як сценарист та режисер касового хіта «Бахубалі: Народження легенди» (2017), що став найприбутковішим індійським проєктом у світі ($267 млн). Його черговий фільм також має вражаючий бюджет, широку географію зйомок та насичений екшн.

«RRR» зібрав вражаючий каст, серед яких є такі зірки індійського кіно, як Рам Чаран Тедж (один з найдорожчих акторів Індії), Нандамурі Тарака Рама Рао (потрапив у список індійських знаменитостей від Forbes), Лауреат Національної кінопремії Індії Аджай Девган та Лауреатка Filmfare Award за кращу жіночу роль Алія Бхатт. Також у зйомках в Україні взяв участь британський актор Рей Стівенсон – зірка фільму «Король Артур» та телесеріалу «Рим» сумісного виробництва BBC та HBO.

Дивіться процес фільмування спецефектів та складних сцен в офіційному making-of проєкту

Зйомки стрічки виробництва DVV Entertainment проходили в Індії та Україні — у Маріїнському палаці, на кіностудії Victoria Film Studios та в Межигір’ї. У зйомках брали участь українські актори масових сцен та професійні танцівники (масштабні танцювальні сцени – це одна з візитних карток індійського кіно).

Хореографинею-постановницею українського знімального блоку фільму «RRR» в Києві стала відома українська спортсменка, танцівниця й чемпіонка світу з латиноамериканських танців Олена Шоптенко, другим хореографом виступив Максим Леонов.

За організацію знімального процесу у Києві відповідала українська кінокомпанія 435 FILMS, заснована Анною Паленчук. Як зазначила українська продюсерка, сьогодні Україна, не зважаючи на певні обмеження, спричинені пандемією COVID-19, є привабливою країною для іноземних кінематографістів. Насамперед їм цікавий великий спектр локацій, які доступні на території нашої країни.

Фото: пресслужба 435 FILMS

«Для продакшену цей фільм став п’ятим індійським проєктом у портфоліо. Ми вже працювали з індійськими кінематографістами й захоплюємося їхньою професійністю. Лише уявіть, над деякими сценами RRR одночасно працювали понад 300 акторів масових сцен, а ще українські й індійські танцівники, понад 200 осіб української команди – гримери, костюмери, художній департамент, адміністративна й технічна команди. Я пишаюся тим, як нам вдалося організувати роботу понад 700 людей на знімальному майданчику. Саме за це нашу компанію 435 FILMS і обирають іноземні фільмейкери», – розповіла засновниця 435 FILMS Анна Паленчук.

Партнером компанії виступив індійський локейшн гуру Натараджан Раджи, який допомагає індійським філмейкерам знаходити кращі локації по всьому світу. Саме завдяки йому знімальна група фільму опинилась в Україні.

«Завершились неймовірні зйомки найбільш очікуваного в Індії фільму. Ми надзвичайно щасливі, що вони відбулись в Україні з командою за участі талановитих акторів, хореографів, танцюристів. Ми отримали чудовий досвід, і ми плануємо знову і знову повертатись в Україну з великими проєктами», — зазначив локейшн-гуру Натараджан Раджи.

RRR

Світова прем’єра фільму відбудеться 13 жовтня 2021 року.

Читайте також

Завершено зйомки фільму «Довбуш» Олеся Саніна (backstage відео)