fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Толока

Фільми «Толока» та «Безславні кріпаки» покажуть на телебаченні

834

Українські фільми «Толока» Михайла Іллєнка та «Безславні кріпаки» Романа Перфільєва можна буде переглянути 22 та 23 серпня на телеканалі ICTV, до 30-тої річниці Незалежності України.

До Дня Незалежності телеканал ICTV запланував показ телевізійних прем’єр українського кіно, випущеного 2020 року. Зокрема, 22 серпня о 22:45 канал покаже фільм «Толока» режисера Михайла Іллєнка, знятий за баладою Тараса Шевченка «У тієї Катерини хата на помості…». А 23 серпня, у День прапора України, в ефір вийде український пригодницький фільм «Безславні кріпаки», який об’єднав самураїв, Дикий захід і образ Тараса Шевченка.

За темою: В кінотеатрах стартують покази 7 сучасних українських фільмів до Дня Незалежності

22 серпня, у неділю, о 22:45 — «Толока» режисера Михайла Іллєнка розповість про декілька циклів життя однієї хати, які розгортаються протягом 400 років і охоплюють 14 історичних надважливих періодів України від ХVII до XXI століть.

У Тараса Шевченка є балада про те, як закохалися у Катерину троє козаків. Свій вибір Катерина довірила долі: пообіцяла стати дружиною тому, хто визволить з полону її брата. Двоє з трьох козаків загинули, намагаючись виконати умови договору, третьому вдалося врятувати брата, але брат Катерини виявився не братом, а її коханим… Чекати «брата» Катерині у сюжеті фільму доведеться не одне століття, не старіючи та не втрачаючи надії. Ця розповідь, наче притча, пролітає крізь історію України, відтворює її драматичні та героїчні епізоди. Кожне випробування руйнує хату Катерини. Але вона вперто, як і багато поколінь українців, знову й знову піднімає її з руїн.

Читайте цікаві факти про стрічку, рецензію на фільм Михайла Іллєнка та дивіться нижче трейлер фільму.

23 серпня, у понеділок, о 22:00 — «Безславні кріпаки» режисера та сценариста Романа Перфільєва. Це чергова спроба осучаснити постать великого письменника Тараса Шевченко та зробити її популярною для молоді. Що буде, якщо письменник відкладе перо і візьме до рук самурайського меча?

За сюжетом дія у фільмі відбувається в 1844 році. Рятуючись від переслідування імператора Японії, на територію України потрапляє самурай. Випадково він знайомиться з молодим Тарасом Шевченком, якого вирішує навчити прийомам традиційних японських бойових мистецтв. Разом герої починають боротися за свободу українського народу.

Дивіться, як знімали каскадерські сцени у фільмі Романа Перфільєва, читайте рецензію на пригодницьку комедію, нижче дивіться трейлер фільму.

За словами творців, фільм “Безславні кріпаки” — це не тільки візуально смачна історія про самураїв в хасидських лахах, що мчать за обрій на жвавих, певно що крадених, конях. І не тільки каскадерські трюки, вибухи у перервах з майже комедійними стенд-апами Романа Луцького і Сергія Стрельникова. Це ще й захоплююча музика відомого по Netflix європейського композитора Dario Vero.

Нагадаємо, нещодавно вийшов тизер фантастичного нуару “33й” від творців “Безславних кріпаків” та української кінокомпанії Kristi Films.

Читайте також

Найкращу українську анімацію за 30 років за версією фестивалю LINOLEUM покажуть на MEGOGO