fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Комедія Бурштинові копи

Комедія «Бурштинові копи» вийде в прокат 7 жовтня

621

Поліцейська комедія бадді-муві «Бурштинові копи» за участю акторів студії «Мамахохотала» та української співачки Аліни Паш вийде на великі екрани з 7 жовтня 2021 року.

Про це повідомляють творці фільму. За словами виробників, «Бурштинові копи» – головний блокбастер цієї осені, в якому зібрано всі елементи успіху: партнерство і консультацію Держкіно та Національної поліції, крутий акторський склад, сильні українські саундтреки, якісний сценарій і відбірний гумор.

«Жанр бадді-муві та історії про напарників популярні в усьому світі. Чому ж таких немає в Україні? Подумали ми й створили український фільм про копів-напарників зі знайомим кожному українцю контекстом. У Бурштинових копах стикаються село і місто, кохання і гроші, інтриги та боротьба за справедливість», – розповів продюсер стрічки Іван Мелашенко.

Комедія Бурштинові копи

За сюжетом, патрульний Максим (Євген Янович) із дитинства мріяв стежити за правопорядком, щоб робити світ безпечним і справедливим. Усе йшло за планом, але журналісти заскочили Максима під час чергування з напарницею (Дар’я Петрожицька) у нестатутній ситуації. За це Максима переводять з Києва до селища глибоко в житомирських лісах. Там він і його новий напарник Богдан (Олег Маслюк) переходять дорогу бурштиновій мафії. Чи зможе Максим знайти спільну мову з колоритними місцевими копами та перемогти всесильного Бурштинового Барона? І що має зробити звичайний патрульний, аби кохана його пробачила?

За темою: “Бурштинові копи”: розпочалися зйомки поліцейської комедії Аліни Бухтіярової

Головні ролі у фільмі зіграли актори гумористичної студії “Мамахохотала” Євген Янович і Олег Маслюк. У стрічці також знімуться Дар’я Петрожицька (“Нічний швидкий”), співачка Аліна Паш, для якої гра в стрічці стала кінодебютом, Олександр Рудинський (“Слов”яни”, “Перші ластівки”), Андрій Бурим (“Пограбування по-українськи”) та Аліса Тункевич. Режисер – Аліна Бухтіярова (“Пограбування по-українськи”), автор сценарію – Іван Мелашенко.

Фільм став одним із переможців 11-го конкурсного відбору Держкіно та отримав державну підтримку розміром 11,6 млн грн (75% загальної вартості виробництва фільму).

«Бурштинові копи» – це проєкт, знятий на замовлення телеканалу НЛО TV, виробництва Кінокомпанії ТОВ «КіноХіт Ю Ей», за підтримки Державного агентства України з питань кіно, медіа-холдингу «Медіа Група Україна», телеканалів «Україна» та НЛО TV, студії «Мамахохотала» та технічно-консультаційної підтримки Національної поліції України, Національної академії внутрішніх справ України.

Комедія Бурштинові копи

Комедія «Бурштинові копи» вийде в прокат 7 жовтня 2021 року, дистриб’ютор – VLG.Film.

Читайте також

«Королі репу»: вийшов новий тизер музичної драми