fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Стоп-Земля

Українські фільми у Карлових Варах представлять на індустрійній платформі 

697

«Стоп-земля» Катерини Горностай, «Степне» Марини Вроди, «Утопія» Юрія Речинського та «Вакуум» Лізи Сміт  – такі повнометражні українські фільми у Карлових Варах презентують на індустрійній платформі KVIFF Eastern Promises Міжнародного фестивалю.

Індустрійна платформа KVIFF Eastern Promises Карловарського міжнародного кінофестивалю, яка цього року відбудеться онлайн з 6 по 8 липня, оголосила перелік відібраних робіт. Із 41 проєкту, які будуть представлені вже сьогодні у секціях Works in Progress, First Cut+ Works in Progress, Docs in Progress, Works in Development – Feature Launch та  Eurimages Lab Project Award – 4 кінопроєкти від українських режисерів та продюсерів. Про це йдеться на сайті Держкіно.

Ігровий повнометражний фільм режисерки Катерини Горностай «Стоп-Земля» (Україна), що створюється за підтримки Держкіно, став одним із восьми проєктів, обраних до секції Works in Progress. До участі обирались стрічки на завершальному етапі виробництва з країн Центральної та Східної Європи, Балкан, колишнього Радянського Союзу, Близького Сходу та Північної Африки. Найкращий проєкт секції отримає 10 тисяч євро від партнерів кінофестивалю.

Стоп-Земля

Фільм «Стоп-Земля» режисерки Катерини Горностай 

До секції Eurimages Lab Project, в якій демонструватимуться вісім проєктів, кожен з яких, – за словами організаторів, – переходить межі традиційного кіномистецтва, увійшли два українські кінопроєкти. Це створюваний за підтримки Держкіно повнометражний ігровий фільм режисерки Марини Вроди «Степне» (Україна, Польща, Німеччина) та стрічка «Утопія» (Україна, Австрія, Нідерланди) режисера Юрія Речинського. Найкращий проєкт, відібраний міжнародним журі, отримає нагороду в розмірі 50 000 євро.

Степне

Фільм «Степне» режисерки Марини Вроди

Утопія

Фільм «Утопія» режисера Юрія Речинського

Кінопроєкт дебютного повнометражного фільму «Вакуум» (Україна) режисерки Лізи Сміт увійшов до секції Works in Development – Feature Launch – платформи, організованої у співпраці міжнародної програми розвитку сценаріїв MIDPOINT,  копродукційного форуму When East Meets West Трієстського кінофестивалю та KVIFF. В рамках Works in Development – Feature Launch будуть представлені дев’ять проєктів, найкращий з яких отримає 10 000 євро. Кінопроєкт «Вакуум» пройшов відбір до ювілейного десятого набору впливової міжнародної сценарної лабораторії MIDPOINT Feature Launch 2020.

Вакуум

Фільм «Вакуум» режисерки Лізи Сміт 

Українські фільми у Карлових Варах презентують свої кінопроєкти професіоналам кіноіндустрії онлайн з 6 по 8 липня. У кожного з них також буде нагода позмагатися за частину призового фонду платформи, який цього року становить 165 тис. євро.

Нагадаємо, Міжнародного кінофестивалю в Карлових Варах цього року не буде – організатори вирішили не ризикувати і перенесли 55-й огляд на 2-10 липня 2021 року.

Читайте також –

В Каннах українські фільми будуть презентовані на Ukrainian Showcase