fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Якщо було завтра

Фільм «Якщо було завтра» відзначили нагородою на USA Film Festival

598

Фільм української режисерки Анастасії Євченко «Якщо було завтра», який піднімає питання вибору, людських цінностей і війни, став найкращою міжнародною короткометражною стрічкою на престижному USA Film Festival.

Фільм «Якщо було завтра» (IF WE HAD TOMORROW) отримав почесну номінацію журі в галузі експериментального кіно. Про це повідомляє «Детектор медіа» з посиланням на «Голос Америки».

“Загалом у номінації за найкращу міжнародну короткометражну стрічку змагались 22 фільми, які відібрали із 500 робіт з 36 країн світу”, – додає інтернет-видання.

Міжнародний фестиваль художнього й документального кіно USA Film Festival проходить у Далласі з 1971 року.

Авторка ідеї, сценаристка та режисерка Анастасія Євченко є студенткою школи мистецтв Нью-Йоркського університету. Зйомки дебютного фільму проходили у липні 2019 поблизу Києва. Головні ролі зіграли українські актори Вікторія Левченко й Олексій Олексюк.

«Ми горді презентувати Україну на міжнародній кіноарені. Це велика честь для нашої команди – бути номінованими серед цих прекрасних кінокартин, і це велика можливість для нас як для команди», – розповіла Анастасія Євченко.

Крім цієї, стрічка також здобула низку нагород на європейських фестивалях: за найкращий експериментальний фільм у Парижі, за найкращий монтаж у міжнародному фестивалі у Ніцці, у грудні 2019 року Анастасія Євченко отримала нагороду за кращий режисерський дебют Лос-Анджелеського кінофестивалю Top Shorts Film Festival 2019.

По темі: “Якщо було завтра”: українська короткометражка отримала нагороду за Кращу операторську роботу в Лондоні

Дивіться офіційний трейлер «Якщо було завтра»: відео

Нагадаємо, прем’єра фільму про вибір, людські цінності та війну відбулася 1 грудня 2019 в рамках міжнародного фестивалю World Cinema Milan у Мілані (Італія), на якому фільм був висунутий на нагороди в п’яти номінаціях. Виконавиця головної жіночої ролі Вікторія Левченко отримала нагороду як найкраща актриса короткометражної стрічки.

Читайте також –

«Сіль для моря»: про булінг знімають ігровий короткометражний фільм