fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Український мультфільм “Клара та чарівний дракон” Олександра Клименка вийде на екрани 26 жовтня, дивимося його трейлер

820

Готові до зустрічі з відважною дівчиною, веселими мавпочками та наймилішим дракончиком в історії? За місяць до прем’єри студія “Image Pictures” поділилася офіційним трейлером свого довгоочікуваного пригодницько-фентезійного мультфільму для всієї родини “Клара та чарівний дракон”.

Мультфільм познайомить нас з незвичайною дівчиною Кларою, яка живе в будиночку посеред лісу, де її єдиними друзями є три непосидючі мавпочки. Одного разу Клара вирішує відправитися у подорож і зустрічає маленького дракона, на якого полює злий чарівник. Разом зі своїми друзями Клара повинна захистити дракона і перемогти велике зло, що бажає захопити наш світ.

Творцями цієї сімейної анімації виступає українська кіностудія “Image Pictures”, яка зосереджена на виробництві високотехнологічних 3D-мультфільмів, та режисер Олександр Клименко.

Українська прем’єра анімації “Клара та чарівний дракон” відбудеться 26 жовтня.

Дивіться офіційний тизер “Клара та чарівний дракон “: відео

Олександр Клименко, режисер: “Розкриємо нарешті сюрприз – фільм озвучували актори, голоси яких ви вже неодноразово чули у різноманітних кінопроектах. Це: Вероніка Лук’яненко, акторка серіалу “Школа” та учасниця гурту “Kids-Pro”; Олександр Погребняк, голос Фредді Мерк’юрі у фільмі “Богемна рапсодія”; Сергій Солопай, актор дубляжу каналу 1+1; Дмитро Завадський, голос якого ви чули у фільмах “Аватар” і “Богемна Рапсодія”, Олег Лепенець, відомий за дубляжем Роберта Дауні Молодшого у фільмі “Месники”, Дмитро Гаврилов, голос Дедпула і Тора та багато інших. Тож всі, хто прийде в кінотеатри зможе перевірити і своє знання акторів озвучування”.

Світлана Пономаренко, продюсер: “Мультфільм створювала повністю українська команда. Ми серйозно підійшли до створення мультфільму і можемо з упевненістю сказати, що він зроблений на високому рівні. В чому український глядач зможе сам упевнитися. Окрім того, тут настільки цікавий сюжет, що до останнього тримає в напрузі”.

Отже, чим закінчаться пригоди і ким насправді є лісова дівчина Клара, дізнавайтеся вже 26 жовтня.

Джерело: kinofilms