fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Велике коло

Стала відома дата прем’єри тревел-серіалу «Велике коло» (тизер)

451

Прем’єра тревел-серіалу «Велике коло» виробництва кінокомпанії Prime Story Pictures – про навколосвітню подорож без авіаперельотів відомого мандрівника Артемія Суріна – відбудеться 28 жовтня на Megogo. Дивіться тизер серіалу.

Вже у наступну середу, 28 жовтня, ексклюзивно на Megogo відбудеться прем’єра серіалу «Велике коло» виробництва кінокомпанії Prime Story Pictures, – повідомляє PR-служба медіасервісу, на якому відбудеться прем’єра.

Нові серії з’являтимуться щотижня, загалом серіал матиме 8 епізодів. В них Артемій Сурін проведе глядачів через усі шість континентів та покаже ті куточки планети, у які важко потрапити.

«Мені пощастило встигнути побачити світ абсолютно відкритим. Вірю, що вже скоро така можливість буде в кожного. Глядачі серіалу дізнаються про культурні й релігійні особливості деяких країн, зможуть переконатися, що світ хоч і різний, але він – цілісний організм, де усі ми схожі один на одного. Кожен мешканець нашої неймовірної планети намагається бути щасливим, незважаючи на різні перешкоди на своєму шляху. Тож заздалегідь бажаю кожному гарного перегляду. І не забувайте мріяти», – розповів Артемій Сурін, мандрівник, автор серіалу.

Після навколосвітньої подорожі рада книги рекордів України обрала його бренд-амбасадором України у світі, а сама подорож встановила 4 національних та 2 світових рекорди.

Серіал «Велике коло» покаже історію Артемія Суріна, який здійснив свою дитячу мрію – навколосвітню подорож за суворими канонами Британського Королівського географічного товариства. 100 000 кілометрів безперервного шляху без авіаперельотів, пересуваючись лише наземним і водним транспортом. Експедиція Артемія отримала чимало небезпек: мандрівник був засуджений в Ірані за шпигунство, натрапляв на озброєні банди, був там, де відсутня цивілізація, розпал конфліктів та багато іншого.

Дивіться офіційний трейлер «Велике коло»: відео

«Велике коло» – відверта, захоплива і натхненна розповідь про всі перипетії навколосвітньої подорожі в наші дні. Кожен континент – нова історія. Артемій Сурін спілкується із місцевими жителями, дізнається їх мрії та культурні особливості.

Прем’єра відбудеться на медіасервісі Megogo. Серіал «Велике коло» буде доступний користувачам передплат «ТБ і Кіно: Оптимальна» та «ТБ і Кіно: Максимальна».

Напередодні серіалу команда Megogo запустила безкоштовний для прослуховування подкаст власного виробництва «Велике коло», у якому Артемій Сурін розповідає про бюджет своєї подорожі, планування маршруту, дає поради тим, хто хоче повторити досвід мандрівника, та розповідає ще більше подробиць, які не увійшли до серіалу. Прослухати перші випуски подкасту можуть усі охочі у розділі Megogo Audio додатку Megogo на смартфоні або у авто за наявності системи Android Auto чи Apple CarPlay.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Артемій відвідав всі шість континентів Землі, перетнув усі меридіани, усі часові пояси, двічі – екватор, три океани й понад 40 країн.

Кадри з тревел-серіалу «Велике коло» відомого мандрівника Артемія Суріна

велике коло

Велике коло

Велике коло

Нещодавно за мотивами проєкту Артемія Суріна вийшла книга «280 днів навколо світу», видавництва BookChef. Менш ніж за два тижні книга стала бестселером і отримала багато схвальних відгуків. Другий том очікується на початку грудня.

Читайте також –

Тревел фільм «Борщ. Секретний інгредієнт» вийде в прокат 14 жовтня (трейлер)