fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Відкрита Ніч

“Відкрита Ніч. Дубль 23” оголошує прийом фільмів на конкурс

351

Кінофестиваль “Відкрита ніч. Дубль 23” запрошує режисерів та продюсерів подавати кінострічки на конкурс наймасштабнішого кінофестивалю України за версією Книги Рекордів України.

Конкурсна програма збирає ігрові, неігрові й анімаційні фільми та відео-роботи. Хронометраж фільмів та відео-робіт не може перевищувати 20 хвилин. Обов’язкова наявність англійських субтитрів.

Дедлайн подачі – до 15 травня 2020 року. Дати проведення фестивалю – 22-23 червня

Деталі участі на онлайн-форма заявки за посиланням.

Відкрита Ніч

«Відкрита Ніч» народилась у червні 1997 року як огляд найцікавіших здобутків саме українського кіно. На сьогодні фестиваль є своєрідною лабораторією з перевірки нових ідей для вітчизняних кінематографістів та пошуку молодих талантів, які можуть стати новими обличчями українського й світового кіно. У 2019 році фестиваль відбувся більше ніж на 110 майданчиках в Україні та світі.

За 22 років роботи фестивалю у складі журі побували понад 150 відомих митців не лише України, а й світу. Серед них: Ліна Костенко, Юрій Іллєнко, Олег Скрипка, Влад Троїцький, Юрій Щербак, Володимир Войтенко, Сергій Фоменко, Юрій Шевчук, Юрій Андрухович, Оксана Забужко, кінознавець з Польщі Гжегож Пеньковський, композитор Вірко Балей (США) та багато інших.

Кожного року фестиваль іменується як «Дубль». Головною локацією перших «Дублів» був майданчик на Андріївському узвозі. З 2013 року фестиваль проходить на столичному «Арт-причалі». Організатором фестивалю є Громадська організація «Нарешті». Президент фестивалю «Відкрита ніч» Михайло Іллєнко.

Читайте також

“Чілдрен Кінофест”: Оголошено VІІ конкурс короткометражних фільмів, знятих дітьми