fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Фільм “Війна на нульовому кілометрі” доступний для вільного перегляду онлайн

407

Документальний фільм “Війна на нульовому кілометрі” розповідає про героїзм українських прикордонників, які в 2014 році першими зустріли ворога на східних кордонах України. В надзвичайно складних умовах вони з честю, не жаліючи власного життя, продемонстрували приклад справжнього героїзму.

Повнометражна документальна кінокартина “Війна на нульовому кілометрі” — про перші постріли та втрати, про події, які стали точкою відліку збройного протистояння, початком війни не тільки для прикордонників, а й для всієї країни. Штурм та оборона Луганського прикордонного загону, оборона Зеленопілля та Саур-Могили, а також бойові сутички на морських рубіжах країни – епізоди солдатської та офіцерської відеохроніки, які покладені в основу документального фільму.

Дивіться стрічку “Війна на нульовому кілометрі” на Youtube-каналі For-Post або у нас на сторінці нижче.

Фільм створено у 2016 році Міжнародним продюсерським центром «Фор-Пост» (“Евакуація” 2020, “Веронські скарби” 2019, “Міф” 2018, “Вона та війна” 2017, “Одесити на Донбасі” 2017, “Перехрестя Балу” 2017, “Іспит на людяність” 2016 та ін.) на замовлення ДержКіно України.

Автор сценарію — Олександр Лірчук, режисер — Василь Рибальченко, оператор — Дмитро Шиповський, генеральний продюсер — Олександр Дріз. Проєкт “Війна на нульовому кілометрі” – переможець 7 конкурсного відбору (пітчингу Держкіно). Бюджет фільму ₴ 695 205.

Постер фільму

Читайте також

«Одесити на Донбасі» онлайн: фільм виклали у вільний доступ