fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

YoYo

Перший епізод мультсеріалу “YoYo” від сестер Фельдман вийшов онлайн

310

Українські стріт-арт-художниці сестри Фельдман запустили онлайн анімаційний серіал “YoYo. Іграшка, яка стала зброєю” — про круглу людину у світі квадратних людей у далекому майбутньому.

Мультсеріал “YoYo. Іграшка, яка стала зброєю” створений сестрами Мішель та Ніколь Фельдман, відомі розписами міських стін, муралами на Brave! Factory Festival та оформленою музичної студії Івана Дорна.

YoYo — це мультфільм про світ, у якому люди довірилися технологіям більше, ніж собі. Там усім вживлюють штучний інтелект, тому люди є суперпродуктивними, але без вогню в очах. Усі, крім одного – ЙоЙо. У дитинстві його врятували від АІ. Тепер він – єдина людина на Землі, яка може креативити, жартувати та дружити. У першому сезоні ЙоЙо постійно подорожує у часі, іноді не розуміє, що з іншими не так, один раз закохується та порушує закон.

Жовту людину YoYo Sestry Feldman створили багато років тому, він — незмінний герой багатьох вуличних малюнків сестер, більшість яких знаходяться в Одесі. Ім’я придумав друг сестер, він запропонував створити серію коротких роликів про йогу для дітей за участю персонажа.

Як розповіли сестри у коментарі DTF Magazine, «щоб ці мультики було цікавіше дивитися, ми вирішили помістити героя у сюжетну лінію, але надто захопилися і намалювали 10-хвилинний мультик, а до йоги так і не дійшло… Ми самі озвучили ролик будинку і його було складно дивитися, але коли ми показали напрацювання друзям зі Studio 31, вони вирішили допомогти з озвучкою та саундом. Їхня участь і надихнула нас на створення першого сезону з п’яти серій».

За словами художниць Фельдман, вони створювали «YoYo» для всіх, хто «відкритий до будь-яких теорій та діалогу про світобудову».

Дивіться перший епізод “Baby cut — 4000” на YouTube-каналі мультсеріалу за посиланням або у нас на сторінці нижче. Також дивіться тизер.

На дворі 2213 рік. Доктор А випадково знаходить файл «Суперлюдина-2020». Вона дізнається про життя людей до чіпування і Baby cut — 4000, машини, яка вживляє AI новонародженим. Так почалася пригода YoYo — малюка, якого рятує від чіпу доктор А з чоловіком Б.

Тизер мультсеріалу

Сестри Фельдман створили анімацію та сценарій, київська саун-продакшен-стідія Studio 31 озвучила проект двома мовами — українською та англійською, а також відповідала за саунд та адаптацію сценарію. Промо-кампейном займається онлайн школа креативних індустрій SKVOT. Як зазначається, усього на створення серіалу пішло близько двох років. Наразі команда проекту працює над другим сезоном.

Нагадаємо, прем’єра анімаційного серіалу відбулася 11 січня на каналі “YoYo. Іграшка, яка стала зброєю”.

ЙоЙо YoYo

Кадр з мультсеріалу (Фото: DTF Magazine)

Читайте також

Український актор Роб Фельдман зіграв у серіалі «Вбиваючи Єву»