fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

запал онлайн

Північ України: перша серія документального серіалу “Запал” вийшла онлайн

212

Ведучі проєкту – Ната Жижченко (ONUKA), Євген Клопотенко та Леся Патока – вирушили в експедицію на північ України, щоб розповісти про невідомі раніше українські рецепти, незаписані пісні, секрети створення етнічного одягу та аксесуарів. Перша серія “Запал” онлайн вже доступна.

Як повідомляє онлайн-медіа “Слух”, які стоять за проєктом, у першій серії глядач дізнається як приготувати солодкі вареники з гречкою та старовинні крупки, які пісні співають бабусі у Чорнобильській зоні, як створити сучасний український солом’яний бриль, чому Чернігів — це українська музична Мекка та багато іншого.

Кожна наступна серія документального проєкту “Запал” буде розповідати про традиційну українську культуру кожного окремого регіону – давню і глибоку, живу і актуальну. Тривалість серії – близько 60 хвилин. Знайти нові серії можна буде на YouTube-каналі творців серіалу за посиланням.

Перша серія проєкту “Запал” вже доступна онлайн:

«Ми хочемо, щоб кожен відчув, що таке українська культурна ДНК. Тому ми створили цей проєкт. Не просто щоб відволікти від поганих новин, а щоб надихнути кожного нашою культурою, подарувати людям той запал, який відчули ми під час наших експедицій», — розповів виконавчий продюсер проєкту Максим Сердюк.

Познайомитись із тим, що чекає на глядача в наступних серіях “Запалу”, можна переглянувши трейлер проєкту:

Нагадаємо, минулого року Слух спільно з відеопродакшеном Knife Films випустив документальний серіал про нову українську культуру  «Спалах», який також розповідали про нову українську культуру. Він складається з 10 серій, кожна з яких розкриває важливу тему: від феномену української поп-музики та кліпмейкінгу до кіно, комедії, стрит-арту та локальних брендів одягу. Для документального серіалу було відзнято понад 100 інтерв’ю.

Читайте також

“Спалах” онлайн: дивіться всі серії документального серіалу про нову українську культуру