fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Українська офлайн-прем’єра фільму «Земля Івана» відбудеться на кінофестивалі “Молодість” (трейлер)

327

Документальну стрічку Андрія Лисецького «Земля Івана» можна буде вперше подивитися на великому екрані в рамках ювілейного 50-го Київського міжнародного кінофестивалю «Молодість». З нагоди прем’єри творці фільму презентували трейлер картини.

Про це повідомляє PR-служба фільму. Показ пройде 30 травня у кінотеатрі «Жовтень». Стрічка обрана до Документальної секції Міжнародного конкурсу.

«Земля Івана» – дебютний фільм у режисерській творчості Андрія Лисецького, який довгий час займався операторською справою. У стрічці йдеться про майстра Івана Приходька, який своїм прикладом доводить, що гармонія з природою породжує душевний спокій та щастя.

«Моя творчість – це протест проти нищення української культури. Мій девіз: в гармонії ритмів – воскресав», – ділиться герой фільму.

Земля Івана Молодість

«Земля Івана» – офіційний трейлер документальної стрічки

Іван Приходько – один із останніх народних художників України. Він самоук, живе в селі, і все, що виходить з-під його пензликів чи різця – наївне та чесне мистецтво. Його світосприйняття, його внутрішній світ сповнені краси та радості. Одного дня картини Івана потрапляють на виставку в Мистецькому арсеналі – головному виставковому центрі країни. Чи проміняє він маленьку сільську хатинку на гламурне міське життя й товариство арт-критиків та агентів?

Земля Івана Молодість

Стрічка створена кінокомпанією «Магіка-фільм» за підтримки Державного агенства України з питань кіно. Виробництво фільму завершилося у квітні 2019 року. Зйомки проходили в селі Дударики, що на Київщині, та у Києві і тривали близько трьох років. Режисер та оператор картини – Андрій Лисецький, звук – Борис Петер, продюсери – Геннадій Кофман, Ольга Бесхмельниціна.

Нагадаємо, «Земля Івана» Андрія Лисецького стала найкращим фільмом Національної конкурсної програми Docudays UA-2021.

За темою: Усі переможці Docudays UA-2021: «Земля Івана» Андрія Лисецького стала найкращим фільмом Національної конкурсної програми

Міжнародна прем‘єра фільму «Земля Івана» відбулася цієї весни на міжнародному фестивалі документального кіно – Hot Docs Canadian International Documentary Festival у Торонто.

Читайте також

Фільм «Сторонній» Дмитра Томашпольського вийде у серпні 2021