fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Жан Рено знявся у Карпатах: прем’єра трейлеру трилеру “Холодна кров”

191

Презентовано офіційний український трейлер і постер трилера “Холодна кров” режисера Фредеріка Петіжана. Фільм “Холодна кров” створений за підтримки Державного агентства України з питань кіно і вийде на широкі екрани 17-го жовтня.
Зйомки картини проходили в українських Карпатах (національний парк “Синевир”), а також в США (Нью-Йорк) та Канаді. Світовим дистрибутором стрічки є компанія UNIVERSAL, на території України – MMD UA.

Стрічка розповідає про серійного вбивцю, який влаштував собі спокійну старість у будиночку на березі мальовничого гірського озера, де він живе насамоті. Та одного разу поряд з його помешканням трапляється нещасний випадок – дівчина розбивається на мотосанях. І кілер, для якого вбити людину було буденною справою, вперше рятує чиєсь життя.

Дивіться офіційний український трейлер трилеру “Холодна кров”: відео

“Сюжет фільму зачепив мене атмосферою відчуженості. Озеро, ліс навкруги – і знову самотність. Мені подобаються персонажі такого типу. Цей хлопець – найманий вбивця Генрі – такий же одинокий, яким був і Леон. Тож мене привабила насамперед самотність цього персонажа перед своєю долею.
Я був неймовірно вражений, побувавши в Карпатах: вони надзвичайно красиві! Так, підчас зйомок було дуже холодно, але кожного ранку ми спостерігали магічний ліс. Природа Карпат – просто прекрасна! Усі українці, з якими ми спілкувались під час зйомок, дуже тепло до нас ставилися, і я справді почувався щасливим. Я сподіваюся, що ми зможемо знайти тут ще якісь нові проекти, адже країна та люди надзвичайно відкриті”, – поділився враженнями від зйомок у стрічці Жан Рено.

“Українські кінопрофесіонали неймовірно енергійні. Вони надзвичайно прагнуть виконати свою роботу найкращим чином. Я дуже непроста людина в роботі. Та, незважаючи ні на що, уся команда працює дуже злагоджено. Частину фільму ми знімали на березі карпатського озера Синевир. Пейзажі в цих місцях ідеально збіглися з тими, що я собі уявляв, працюючи зі сценарієм. Враження від цих місць не зіпсували навіть тривалі морози”, – зазначив режисер і сценарист Фредерік Петіжан.

Інформація про фільм
Рік: 2019
Країна: Україна, Франція, Бельгія
Жанр: екшн, трилер
Виробництво з українського боку: компанія “ІСТ ВЕСТ ПРОДАКШН” (продюсер Олег Герман) за підтримки Держкіно
Світовий прокатник: UNIVERSAL
Режисер: Фредерік Петіжан
Оператор-постановник: Тьєррі Арбоґаст
Художник-постановник: Іван Левченко
Автор сценарію: Фредерік Петіжан
Композитор: Ксав’є Бертело
Актори: Жан Рено, Сара Лінд, Девід Гясі, Ігор Цишкевич, Джо Андерсон
Тривалість: 92 хв.
Реліз в Україні: 17.10.2019р.

Джерело: kino-teatr.ua