fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Життя на межі

Відбулась онлайн-прем’єра фільму “Життя на межі” про російсько-українську війну

341

Документальний фільм “Життя на межі”, який охоплює весь період російсько-української війни від 2014 року до сьогоднішніх днів, вийшов у цифровому релізі. 

Про це порталу «Нове українське кіно» повідомила PR-агенція Move In Movie. Фільм “Життя на межі” про боротьбу України за свободу з 6 квітня буде доступний на платформах Sweet.tv, Київстар ТБ і Takflix. З 11 квітня стрічку можна подивитись на 1+1 video, а з 6 травня — на Воля TV. 

За темою: Вийшов трейлер фільму про російсько-українську війну “Життя на межі”

Фільм створили українські ветерани – режисер Павло Пелешок та продюсер Юрко Іванишин. Попередній фільм авторів “Зима у вогні” у 2016-му був номінований на “Оскар” як “Найкращий документальний повнометражний фільм”. 

“Життя на межі” – фільм про становлення й розвиток українського спротиву від подій Революції Гідності до повномасштабної війни росії проти України. Стрічка показує, як після міжнародного успіху фільму “Зима у вогні” Павло та Юрко прямо з окопів вирушають до Лос-Анжелеса на церемонію “Оскар”. Будучи на війні з 2014 року – одразу після Революції Гідності, коли в Україні зародився рух спротиву, впродовж років ветерани боронять Україну від російської агресії та продовжують знімати свою реальність, таку далеку для іншого світу.

З уламків спогадів та власного кіноархіву ветерани Павло та Юрко збирають мозаїку причин та наслідків, з яких складається сьогоднішня російсько-українська війна – від кінця 2013 року до сьогодні. Автори пішли добровольцями на фронт, побували в гарячих точках Донбасу. І весь цей час продовжували творити, аби показати світові правду про жахливу війну, яка стала можлива у XXI столітті.

У фільмі звучать пісні українських гуртів Kozak System, The Hardkiss, Karna, DakhaBrakha, Motanka. Композитором “Життя на межі”  став Оскар Сенен, який створював музику для стрічки з бондіани «007: Не час помирати».

Нагадаємо, світова прем’єра української стрічки виробництва Ukr:Stream відбулась наприкінці минулого року в Берліні, в легендарному кінотеатрі Delphi Filmpalast am Zoo. У грудні 2022-го фільм показали і в Києві, а в український прокат він вийшов 16 березня 2023 року (дистрибутор фільму в Україні «Артхаус Трафік»).

життя на межі

Читайте також

Воєнна екшн-драма «Мирний-21» відтепер доступна до перегляду онлайн