fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Життя на межі"

Вийшов трейлер фільму про російсько-українську війну “Життя на межі”

253

Представлено трейлер фільму “Життя на межі” – першого фільму, який охоплює весь період російсько-української війни від 2014 року до сьогоднішніх днів. 16 березня стрічка виходить у всеукраїнський прокат.

Про це порталу «Нове українське кіно» повідомила PR-агенція Move In Movie. Авторами фільму виступили українські ветерани Павло Пелешок та Юрко Іванишин. Їхній попередній фільм “Зима у вогні” у 2016 році було номіновано на Оскар.

За темою: Фільм про російсько-українську війну «Життя на межі» виходить у прокат 16 березня

“Життя на межі” – фільм про становлення й розвиток українського спротиву від подій Революції Гідності до повномасштабної війни росії проти України. Стрічка показує, як після міжнародного успіху фільму “Зима у вогні” Павло та Юрко прямо з окопів вирушають до Лос-Анджелеса на церемонію “Оскар”. Будучи на війні з 2014 року – одразу після Революції Гідності, коли в Україні зародився рух спротиву, впродовж років ветерани боронять Україну від російської агресії та продовжують знімати свою реальність, таку далеку для іншого світу.

З уламків спогадів та власного кіноархіву ветерани Павло та Юрко збирають мозаїку причин та наслідків, з яких складається сьогоднішня російсько-українська війна – від кінця 2013 року до сьогодні. Автори пішли добровольцями на фронт, побували в гарячих точках Донбасу. І весь цей час продовжували творити, аби показати світові правду про жахливу війну, яка стала можлива у XXI столітті.

Дивіться офіційний трейлер фільму “Життя на межі”

Світова прем’єра стрічки відбулась наприкінці минулого року в Берліні, в легендарному кінотеатрі Delphi Filmpalast am Zoo. У грудні 2022-го фільм показали і в Києві.

Із 16 березня перший документальний фільм про зародження українського спротиву можна буде подивитись у кінотеатрах по всій країні. Виробництво стрічки — Ukr:Stream. Дистриб’ютор фільму в Україні «Артхаус Трафік».

Життя на межі

Читайте також

“Життя на межі”: у Києві показали фільм про зародження українського спротиву