fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

інший франко зйомки

Зйомки фільму “Інший Франко” завершено

1 985

Історико-біографічна драма “Інший Франко”, яка розповість про молодшого сина видатного письменника – Петра, вийде в прокат у серпні 2021 року. Головні ролі в картині зіграють В’ячеслав Довженко (“Кіборги”) та Ахтем Сеітаблаєв (“Додому”).

Про це повідомляє виробник фільму Ganza Film, серед проєктів якого також “Шляхетні волоцюги” та “Морена”.

Події фільму розпочнуться в червні 1941 року. В маєтку Франків у Львові з’являється несподіваний гість. Це старий друг Петра Франка – Андрій Грищук. Два військові льотчики, які разом стояли біля витоків скаутської організації “Пласт” та боролись за кохання однієї жінки. Тепер світ – у вогні Другої світової війни. Хто і яку роль зіграє в історії?

Автори фільму розповідають, що під час написання сценарію багато спілкувалися з людьми, які знають історію родини. «Найбільшу допомогу нам надали онуки Петра Франка – це гілка Галущаків. Крім того, є родина Тихолозів, які опікуються будинком Франка у Львові – це великий сучасний музей, і вони також нам багато розповідали стосовно Петра», – розповів Ігор Висневський.

інший франко зйомки

В’ячеслав Довженко, відомий насамперед завдяки ролі Серпня у фільмі Ахтема Сеітаблаєва «Кіборги». Режисер «Кіборгів» Ахтем Сеітаблаєв зіграє друга Петра. Дружину Петра буде грати Надія Левченко – актриса театру імені Івана Франка, а доньку – Ірина Кудашова (серіал “Школа”).

інший франко зйомки

90-хвилинний фільм “Інший Франко” виграв конкурс Міністерства культури України 2018 року під робочою назвою “Третій син Каменяра”. Бюджет складає понад 30 мільйонів гривень. Режисером фільму є Ігор Висневський, для якого ця стрічка стане повнометражним дебютом.

Попередня дата прем’єри фільму – серпень 2021 року.

Читайте також

“Інший Франко”: гурт “Піккардійська терція” випустив саундтрек до байопіку