fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Джулія Блу

Дивіться фільм про Україну «Джулія Блу» онлайн безкоштовно

1 399

Переглянути художній фільм «Джулія Блу» онлайн про Україну, війну та несподіване кохання режисерки з діаспори Роксі Топорович можна безкоштовно на медіасервісі Megogo з 6-го листопада 2020 року.

Відтепер українці мають доступ до безкоштовного перегляду в Україні драми «Джулія Блу», режисером якої виступила американка українського походження Роксі Топорович. Як повідомили у PR-службі фільму, KinoRox Productions та LaiLou Productions анонсували випуск фільму «Джулія Блу» (Julia Blue) на медіасервісі Megogo з 6-го листопада 2020 року.

“Цей фільм чудова алегорія випробувань і свобод сучасного світу, які здаються занадто швидкоплинними, Джулія Блу нагадує нам не просто про ціну кохання та війни, а про болісні вибори, які вимагає свобода”, – йдеться в описі.

Картина розповідає історію кохання на тлі подій, які відбуваються в сучасній Україні після Майдану, між фотожурналісткою, волонтеркою із Західної України і військовим АТО зі Східної України з посттравматичним синдромом.

За сюжетом, Джулія Блу студентка університету, захоплюється фотографією, надихається темою революції Гідності, учасницею якої вона була у 2014 році, а тепер зорієнтована на навчання за кордоном. Через рік після початку революції, коли вона чекає новин з престижної школи фотографії в Німеччині, Юлія волонтерить у військовому госпіталі. Вона спілкується із пораненими солдатами, що повертаються безпосередньо із зони війни. Юлія дає їм, опаленим війною, відчуття турботи і щастя. У госпіталі вона зустрічає солдата, який прибув до лікарні з легкими тілесними, але глибокими емоційними ранами. Між ними виникають ніжні стосунки, важливі для них обох. Коли Юлія привозить коханого додому на сімейне свято, виникають трудощі, які вони мають здолати разом.

Наразі єдиною платформою в Україні, де можна подивитися фільм «Джулія Блу» онлайн безкоштовно, – це на медіасервісі Megogo за посиланнямНижче дивіться офіційний трейлер фільму.

«Джулія Блу» перший американський незалежний художній фільм, знятий повністю за участю українських акторів. Ролі виконали: Поліна Снісаренко та Діма Ярошенко.

Ця робота є дебютною для режисерки та сценаристки Роксі Топорович. Продюсер – Нілу Сафінія. Кінематографія – Сашко Рощин. Під редакцією Бен Кім. Оригінальна партитура Алекса Брауна Черч від Sea Wolf.

Цікаво, що на створення кінострічки “Джулія Блу” режисерку Роксі Топорович надихнула поїздка до України в 2014 році. Після цього вона на рік переїхала до Києва, щоб відчути всі проблеми, якими живе держава. Побачивши реалії, Роксі зрозуміла, що в США дещо по-іншому уявляють ситуацію, тому фільм став можливістю відкрити очі американцям на Україну.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що фільм про Україну «Джулія Блу» (Julia Blue) режисерки з діаспори Роксі Топорович з’явився на Amazon Prime.

Джулія Блу

Читайте також –

“Черкаси” онлайн: фільм офіційно виклали на онлайн-платформах