fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Розпочато зйомки фільму “Батько” про війну на Сході України

545

Розпочалися зйомки воєнної драми “Батько” режисера Володимира Харченка-Куликовського про історії двох сімей, де дорослі чоловіки взяли до рук зброю, відтак схрестили свої долі.

Як повідомляє Держкіно, за підтримки якого створюється стрічка, зйомки фільму відбуватимуться в Києві та Київській області.

Як віддати батьківський борг по той бік лінії фронту? Чому вбиватиме лікар і коли вірити ворогу? Чим війна на сході України не схожа на жодну іншу війну у світі? Воєнна драма про історії двох сімей, де дорослі чоловіки взяли до рук зброю, відтак схрестили свої долі.

За словами авторів фільму “Батько” (робоча назва – “Обмін”), вони будуть прагнути дати незвичний, глибокий кінематографічний погляд на стосунки батьків та дорослих дітей в обставинах російського вторгнення в Україну.

У головних ролях: В’ячеслав Довженко (фільми “Будинок «Слово». Нескінчений роман” 2021, “Інший Франко” 2021, “Кіборги. Герої не вмирають” 2017 та інші), Єгор Козлов, Дмитро Лінартович, Василь Баша, Ганна Адамович.

Фільм створюється компанією “Кінокомпанія 2016” (фільми «Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке», анімаційний короткометражний «Слоуни»). Режисер стрічки – Володимир Харченко-Куликовський, автори сценарію – Костянтин Лінартович та Влад Дудко, оператор – Сергій Борденюк, продюсер – Євгеній Д’яченко.

Вихід стрічки в прокат очікується восени 2022 року.

Кадри зі зйомок

Фото: Держкіно

Нагадаємо, фільм «Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке» виробництва компанії “Кінокомпанія 2016” у червні цього року став лауреатом «Премії глядацьких симпатій» в межах П’ятої національної кінопремії «Золота Дзиґа».

Читайте також

«Слоуни»: вийшов тизер мультфільму від творців «Пекельної Хоругви»