fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

слоуни

«Слоуни»: вийшов тизер мультфільму від творців «Пекельної Хоругви»

486

Завершилося виробництво анімаційного фільму «Слоуни» від творців стрічки «Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке». «Кінокомпанія 2016» представили офіційний тизер та постер до мульту про вигаданих чудернацьких істот.

Про офіційне завершення роботи над короткометражною картиною повідомляють виробники. Мультфільм створений за однойменною книгою поета, художника і казкара Ігоря Шурова і знайомить глядачів з життям, святами та буднями, звичками та традиціями вигаданих чудернацьких істот – слоунів, які щасливо мешкають на березі Кришталевого моря, у місті, яке вони самі й назвали – Горішній Македонськ.

слоуни

Що тільки не відбувається в світі слоунів! Лампочки стирчать прямо з неба, какао росте на деревах вже в горнятках, хамелеони літають зі швидкістю космічних кораблів, платівки випускаються на волю, вечорами пишуться листи інопланетянам, а в вільний час вигадуються симфонії хрю-мажор. І все це під наглядом великого та мудрого Носа, який суне його в усі закапелки. І має право, бо все це вигадав він…

Дивіться офіційний тизер анімаційного фільму «Слоуни»: відео

Слоуни – це не слони. І це принципово. Їхня назва походить від слова «повільний», адже слоуни нікуди не поспішають, а в хвилини споглядання і зовсім застигають скульптурами (так-так, у прямому сенсі).

За темою: Стрічка «Пекельна Хоругва, або Різдво Козацьке» вийшла онлайн

Слоуни носять білі панчохи, надягають капелюхи, навіть у ліжку, обожнюють какао, знаються на мистецтві та люблять зненацька приголомшувати непростим питаннячком. Їм приємно руйнувати стереотипи та розширювати межі зрозумілого. З ними добре фантазувати, мріяти та сміятись, пишуть творці. Вони чимось схожі на нас, адже всі ми трішечки слоуни. Особливо, коли нам добре, коли ми щасливі.

Режисером анімаційної стрічки виступив Олег Федченко, продюсером – Юлія Радостіна. Картину озвучували актори: Сергій Северін, Іван Розін, Євген Малуха. Мультфільм створено ТОВ «Кінокомпанія 2016» за підтримки Держкіно.

Дату релізу творці обіцяють незабаром.

слоуни

Читайте також

«Моя країна Україна»: вийшла нова серія анімаційного серіалу