fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

RRR маріїнський палац

Знятий в Україні фільм «RRR: Поруч реве революція» отримав Золотий глобус у номінації «Найкраща оригінальна пісня»

115

Перемогу у Лос-Анджелесі здобула індійська композиція “Naatu Naatu”, танок до якої зняли біля Маріїнського палацу у Києві. Дивіться повне відео цієї неймовірної сцени.

80-та церемонія вручення премії “Золотий глобус” відбулася 11 січня. У номінації “Найкраща оригінальна пісня” композиція “Naatu Naatu” обійшла треки Rihanna, Lady Gaga і Taylor Swift, і потрапила до шорт-листа “Оскару”. Цікаво, що танці для масовки ставили українські хореографи Олена Шоптенко та Макс Леонов. Виконавцями хіта – співаки Кала Бхайрава та Рахул Сіплігундж. Стрічку знімали впродовж декількох років, а одну з найяскравіших та найдорожчих сцен — у Києві, в серпні 2021 року.

Столицю України обрали для зйомок через пандемію COVID-19: британські актори не могли потрапити до Індії, а індійська знімальна група — до країн Євросоюзу. Звісно, режисер міг збудувати декорації в Індії, проте був у захваті від Києва, Межигір’я та Маріїнського палацу зокрема.

З мови гінді Naacho Naacho перекладається як “Танцюй, танцюй”. Автором музики для пісні є відомий індійський композитор М.М. Кееравані. Танок виконують головні герої стрічки — індійські актори Н.Т.Рама Рао-молодший та Рам Чаран Тедж.

Сюжет стрічки розгортається в Індії 1920 року. Країна перебуває під владою Британської Імперії. Губернатор Скотт Бакстон та його дружина Кетрін насильно відвозять із села в Аділабаді дівчинку з племені гондів на ім’я Маллі. Дружині губернатора сподобалося, як Маллі малює та співає, тому вона вирішила забрати її до себе до палацу. Про це дізнається одноплемінник дівчинки, Комарам Бхім, і вирішує повернути її до рідного села.

Губернатор дізнається, що за Маллі вирушив один із мешканців села, але він не знає, як той виглядає, тому оголошує важливе завдання для поліції: зловити та усунути перешкоду. За справу береться сильний і відважний Аллурі Сітарама Раджу, який хоче просунутися по службі та отримати винагороду. Не знаючи, як виглядає Комарам, Раджу випадково знайомиться з ним під час порятунку хлопчика. Жоден з них не знає імен та цілей один одного, але якимось чином вони стають друзями. Ця зустріч визначила майбутнє не лише двох революціонерів, а й усієї Індії, за свободу якої вони боротимуться разом.

За різними даними, бюджет проєкту склав від 45 до 72 мільйонів доларів, що робить його найдорожчим на момент виходу фільмом в історії індійського кіно.

Читайте також

Номер один на Netflix: як у Києві знімали найдорожчий фільм в історії Індії