fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Фільм «Це побачення» Надії Парфан

Фільм «Це побачення» Надії Парфан відібрали до короткометражного конкурсу Берлінале

94

Короткометражний фільм «Це побачення» (It’s a Date) режисерки Надії Парфан відібрали до міжнародного короткометражного конкурсу 73-го Берлінського кінофестивалю, що відбудеться 16-26 лютого 2023 року.

Це історія про столицю країни, в якій триває повномасштабна війна, але не припиняється життя у всіх його проявах. На світанку по Києву з шаленою швидкістю мчить авто. Коли воно нарешті гальмує, з машини виходить людина у камуфляжі. На неї чекають.

Фільм «Це побачення», знятий під суб’єктивним кутом камери одним немонтованим кадром, передає емоції надзвичайного стану, спричиненого війною”, – йдеться в описі фільму на сайті Берлінале. «Це побачення» — перша ігрова стрічка Надії Парфан (“Співає Івано-Франківськтеплокомуненерго”, “Жінки, що грають в ігри”). Продюсерами стрічки є Ілля Гладштейн та Надія Парфан (Phalanstery Films) та Ірина Ковальчук (Radar Films).

Стрічку зняли в рамках україно-британського спецпроєкту Ukrainian Talents at Nowness за підтримки Британської ради в Україні в межах Сезону культури Велика Британія/Україна, німецького культурного центру «Ґете-Інститут» та шведської кінокомпанії Story AB. Це перший проєкт власного виробництва онлайн-кінотеатру Takflix.com.

побачення Парфан

Після Берлінале фільм вийде онлайн на британській платформі Nowness.com і в українському онлайн-кінотеатрі Takflix.com разом з іншими стрічками спецпроєкту Ukrainian Talents at Nowness.

Крім фільму Надії Парфан, на Берлінале 2023 відібрали український документальний фільм “Залізні метелики” режисера Романа Любого. Він буде представлений у секції “Панорама”. Стрічка розповідає про обставини збиття росією літака Малазійських авіаліній з рейсом MH17 в небі над Донбасом влітку 2014 року.

Читайте також

30 важливих українських фільмів до 30-ї річниці Незалежності, які можна подивитися онлайн