fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

зошит війни

«Зошит війни»: у кінотеатрах покажуть фільм War Note, створений із відеозаписів українських бійців

500

Документальна стрічка «Зошит війни» (War Note) режисера Романа Любого вийде на екрани 24 серпня – до 30 річниці Незалежності України. 10 гривень з кожного придбаного квитка творці фільму перерахують у Благодійний фонд допомоги армії «Повернись Живим» на закупівлю мобільних комплексів спостереження.

Про це порталу «Нове українське кіно» повыдомила прес-служба компанії 86PROKAT, яка займається прокатом фільму. «War Note» створений з особистих відеозаписів із телефонів та камер українських солдатів та добровольців.

Стрічка запрошує глядача у сюрреалістичну подорож на фронт війни з Росією – у химерне потойбіччя, де панують закони відмінні від звичайного світу. Інша поведінка, інші стосунки, інший гумор. Герої прокидаються та засинають, радіють та плачуть, знімають відео та завжди відчувають, що запис може закінчитись у будь-яку мить.

Дивіться трейлер фільму «Зошит війни» (War Note):

Режисер стрічки – Роман Любий, Продюсер – Марко Супрун. Лінійні продюсери – Андрій Котляр, Володимир Тихий. Виробництво – Babylon 13.

Операторська робота: Євген Шевченко, Олексій Болдирєв, Іван Матейко, Валерій Пузік, Роман Базенко, Володимир Небір, Дмитро Бабкін, Валерій Ананьєв.

зошит війни war note

Cвітова прем’єра фільму відбулася на фестивалі Docudays UA у 2020 році, де він здобув приз глядацьких симпатій та дві спеціальні нагороди.

Всеукраїнська прем’єра за участі творчої групи відбудеться у кінотеатрі «Київська Русь» 24 серпня, о 19:30.

Читайте також –

Фільми “War Note, “Зарваниця” і “Not Alone” – переможці IV-го Kharkiv MeetDocs