fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Київський тиждень критики

5-й Київський тиждень критики оголошує прийом студентських фільмів у програму «Перший погляд»

311

У межах 5-го ювілейного кінофестивалю «Київський тиждень критики» вдруге проходитиме програмна секція «Перший погляд». До неї увійдуть студентські фільми, які під час фестивалю будуть представлені провідним українським продюсерам, відбірникам кінофестивалів та кінокритикам.

Як повідомляютьорганізатори фестивалю, до програми будуть відібрані короткометражні фільми студентів українських вишів та кіношкіл, створені в рамках навчального процесу після 1 січня 2020 року. Для подачі роботи необхідно заповнити форму до 10 вересня 2021 року.

Як зазначається, у межах програми «Перший погляд» створено селективний комітет, до якого на конкурсній основі увійшли троє студентів, що вивчають кіномистецтво, – разом із критиками-кураторами фестивалю вони здійснять відбір фільмів.

За темою: 5-ий Київський тиждень критики відбудеться 21-27 жовтня 2021 року

Київський тиждень критики – міжнародний кінофестиваль, створений з метою ознайомлення українських глядачів із найкращими новими фільмами, обраними професійними українськими кінокритиками. До програми фестивалю входять стрічки з програм головних світових кінофестивалів цього року, а також картини, що мали значний вплив на історію кінематографа або присвячені визначним діячам кіномистецтва.

Куратори фестивалю: співзасновниця Спілки кінокритиків України Дарія Бадьйор, кінознавець Станіслав Битюцький, критик та колумніст Сергій Ксаверов та кінокритикиня, журналістка DTF Magazine Анна Дацюк.

У 2021 році фестиваль відбудеться з 21 до 27 жовтня.

Київський тиждень критики

Нагадаємо, у 2020 році до індустрійної секції «Перший погляд» увійшли студентські фільми «Течія» Поліни Горобець, «Потерпи трошки» Любові Гончаренко, «Чачьо» Віталія Гавури, «Піца, паста і баста» Валерії Ободянської та «Двоє» Влада Вітріва.

Читайте також

Переможці “Кіноколо 2020”: найкращим фільмом стала «Атлантида» Васяновича