fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

OST «‎Я, “Побєда” і Берлін»: Antytila представили кавер на пісню Кузьми «Чорнобиль Форева»

450

Український гурт «Антитіла» подарував суперхіту Кузьми «Чорнобиль форева» нове звучання. Кавер-версія пісні стане саундтреком фільму «‌‎Я, “Побєда” і Берлін».

Як повідомлялося раніше, українські виконавці записали 16 кавер-версій хітів легендарного гурту «Скрябін», які глядачі почують у пригодницькому роуд-муві «Я, “Побєда” і Берлін», знятого компанією Star Media за однойменною повістю Кузьми.

Одним із саундтреків фільму стане кавер на пісню «Чорнобиль форева» у виконанні гурту «Антитіла». Лідер гурту Тарас Тополя коментує: «”Чорнобиль форева” – це пісня, мабуть, мого 5-6 класу. Саме в цей час я познайомився з творчістю Андрія Кузьменка і гурту “Скрябін”… А у 12 років мені подарували мій перший синтезатор і одна з перших пісень, яку я підібрав на ньому була “Чорнобиль форева”… Знаково, що через 24 роки після цих подій нам запропонували переспівати саме її».

Послухати сингл «Чорнобиль Форева» у виконанні гурту «Антитіла» можна на всіх цифрових платформах за лінком.

За темою: Пригодницьке роуд-муві «‎‎Я, “Побєда” і Берлін» вийде 24 березня 2022 року

Герой пригодницького роуд-муві режисерки Ольги Ряшиної їде до Берліну зі своїм другом Бардом – потрапляє в авантюри, вчиться цінувати момент та нарешті знаходить своє покликання в музиці.

«‎‎Я, “Побєда” і Берлін» – історія звичайного хлопця, музиканта-початківця Кузьми. За три дні до запланованого концерту він вирушає зі своїм другом Бардом до Берліна на старій «Побєді». Кажуть, там є колекціонер, готовий обміняти жовту бестію на шестисотий «Мерс». Кузьма обіцяє своїй дівчині Барбарі повернутися додому на новій тачці, а хлопцям з гурту – встигнути на виступ. Уже з перших хвилин подорожі все, звісно, йде не за планом. Проте точно відомо одне: пригода допоможе героям знайти справжнє призначення.

Дивіться перший офіційний тизер-трейлер комедійного роуд-муві «‎‎Я, “Побєда” і Берлін».

Виробництво: Star Media за підтримки Державного агентства України з питань кіно, Міністерства культури та інформаційної політики України й компанії Golden Tile. Дистрибутор: FILM.UA Distribution та Кіноманія.

Режисер: Ольга Ряшина. Продюсери: Влад Ряшин, Олексій Терентьєв, Артем Доллежаль. Оператор-постановник: Дмитро Недря. Художник-постановник: Микола Кіщук. Актори: Іван Бліндар, Марія Стопник, Володимир Гева.

Нагадаємо, нещодавно кавер на пісню «То моє море» гурту «Скрябін» представив DZIDZIO, кавер на пісню «Чекаю вночі» – Аліна Паш, кавер на пісню «Старі фотографії» – MONATIK, а гурт «Без Обмежень» переспівав хіт “Мовчати”.

Читайте також

OST «‎Я, “Побєда” і Берлін»: DZIDZIO представив кавер пісні Кузьми «То моє море»