fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Бокс-офіс січня: фільми «Зірки за обміном», «Любов і блогери» та «Стоп-Земля» б’ють ковідні рекорди

345

Скільки у січні зібрав в кінотеатрах фільм Катерини Горностай «Стоп-Земля», та які збори у нових українських комедій «Зірки за обміном» та «Любов і блогери», які, в разі виходу у 2021-му, увійшли б у топ-3 найкасовіших.

Почався 2022 рік для українського кіно досить жваво – в кінотеатрах вийшло три стрічки, кожна з яких показала блискучі результати у своєму сегменті. Два тижні поспіль комедія «Зірки за обміном» з Михайлом Хомою та Ольгою Поляковою посідала п’яте місце загальноукраїнського прокату, поступаючись лише таким важкоатлетам, як «Людина-Павук», «Матриця» і другій частині «Співай». Глядач активно відвідував сеанси на 293 запропонованих екранах протягом усіх свят за п’ять тижнів прокату приніс фільму режисера-дебютанта Олексія Даруги касу у 21,7 млн грн.

Неочікувано вдалий, майже грандіозний, старт відбувся у нової української комедії «Любов і блогери». Стрічка вийшла на 207 екранах і зібрала вже на старті 7,7 млн грн. За другий вікенд картина про зірок Instagram продала квитків ще на майже 5 млн грн і посіла четверте місце в загальноукраїнському прокаті. Загальні збори комедії за перші два тижні прокату становлять майже 14,8 млн грн.

Українська артхаусна стрічка «Стоп–Земля» Катерини Горностай також стала хітом у своєму сегменті. Фільм вийшов на 71 екрані та зумів зібрати за два тижні прокату 2,7 млн грн. Для порівняння, артхаусна  “Атлантида” у січні минулого року зібрала 1, 075 млн грн. Цікаво й те, що збори “Стоп-Землі” у другий вїкенд прокату перевершили збори стартового на 24%, що рідкість для українського кіно. Фільм, який здобув нагороди Берлінського та Одеського кінофестивалів, продовжує свій прокат.

На завершальному етапі своїх показів фільм-мюзікл «В.О. Святого Миколая». За чотири тижні прокату фільм довів загальну суму зборів до 640 000 грн.

Читайте також

Бокс-офіс листопада-грудня: передсвятковий прокат з новими сімейними комедіями і не тільки