fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

сусідка

Пекельне сусідство: вийшов офіційний трейлер романтичної комедії “Сусідка”

278

F Films презентували офіційний трейлер романтичної комедії “Сусідка”, з безнадійним холостяком Артемієм Єгоровим та Ксенією Мішиною у головних ролях, під трек української співачки TARABAROVA.

Новим трейлером поділилися автори фільму на своїй сторінці в youtube. За сюжетом, увесь сенс життя молодого гульвіси Петра — вечірки, стосунки на ніч та нуль відсотків відповідальності. А ще його легко взяти «на слабо», тому він закладається з другом дитинства на «порш», що зможе місяць прожити з однією жінкою.

Так у «холостяцькій норі» опиняється його повна протилежність — скромна та розсудлива вчителька музики Вероніка. І все б нічого, але жінка — з «причепом». Чи під силу мачо «зі стажем» таке випробування і чим закінчиться для нього це пекельне сусідство — не здогадується ніхто. Навіть Дмитро Гордон, який теж з’являється у стрічці, не зміг «розколоти» цю гарячу парочку.

Тож, елегантна вчителька музики з двома дітьми + затятий холостяк = ? Дивіться офіційний трейлер комедійного фільму “Сусідка”.

У головних ролях знялися актори Артемій Єгоров (серіал «Карпатський рейнджер») та Ксенія Мішина (зірка шоу «Холостячка», серіалу «Кріпосна», переможниця шоу «Танці з зірками», суддя шоу «Україна має талант»). Також відомо, що в картині зіграли Jerry Heil та Анна Трінчер.

Авторкою сценарію фільму стала письменниця Ірена Карпа, режисерка – Наталя Пасеницька (“Порядна львівська пані”). Стрічку створено компанією F FILMS (“Свінгери”“Свінгери 2”) за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Дистриб’ютор – компанія B&H.

Нагадаємо, комедійну історію кохання можна буде подивитися з 3 березня 2022 року в усіх кінотеатрах країни.

Читайте також

“Пограбування по-українськи”: презентовано трейлер нової комедії від творців “Бурштинових копів”