fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Apple-Man Василя Москаленко

Вийшов кінотеатральний тизер фільму “Apple-Man” Василя Москаленко

362

Тизер гумористичного бойовика “Apple-Man” режисера Василя Москаленко – про першого українського супергероя у стилі Marvel – презентовано в кінотеатрах країни.

Про це повідомляє PR-служба фільму. Комедійний бойовик з назвою “Apple-Man” – це гумористична алюзія на супергеройські фільми Marvel та DC. Проект став прикладом того, як знятий у власній кімнаті креативний ролик може еволюціонувати до проекту світового масштабу.

По темі: “Apple-Man”: український режисер зняв блокбастер у стилі Marvel

Стрічка розповідає про комедійного супергероя на ім’я Людина-Яблуко, що захищає світ від сил темряви. Apple-Man живе у секретній печері, вхід до якої знаходиться під Дніпром. Роль супергероя зіграв режисер фільму Василь Москаленко.

Дивіться новий кінотеатральний тизер фільму “Apple-Man” Василя Москаленко

Перший трейлер було знято під час першої хвилі карантину у кімнаті площею 15 м². Проект викликав позитивну реакцію, навіть привернувши увагу голлівудської зірки Дженніфер Еністон. Згодом, Apple-Man став найуспішнішим кіно-проектом зі Східної Європи на американській платформі Kickstarter. Це привернуло увагу закордонних ЗМІ. Американське видання Cinemablend порівняло українського супергероя з фільмами про Людей-Ікс, німецький журнал Filmstarts – з супергеройським серіалом «The Boys» від Amazon.

«Якщо Вам до душі божевільні пригоди Карла Урбана в «The Boys», радимо до перегляду не менше божевільний трейлер українського проекту Apple-Man – не зважаючи на те, що за цим проектом не cтоїть багатомільярдна корпорація Amazon», – пише німецьке видання Filmstarts.

Apple-Man Василя Москаленко

Виконавець головної ролі Василь Москаленко зазначає, що підготовка до зйомок була дуже непростою.

«Apple-Man – це герой, що є уособленням правильного харчування та здорового способу життя, – розповів виконавець ролі Василь Москаленко. – Відповідно, він має бути у непоганій фізичній формі. Це треба було враховувати при підготовці до зйомок. Я збільшив навантаження на тренуваннях. Наприклад, додав біг на дистанцію 20 кілометрів, 3-4 рази на тиждень».

За темою: “Apple-Man”: дивіться backstage зі зйомок фільму про супергероя

Повний каст фільму наразі тримається у секреті. Відомо, що роль супергероїні Дівчини-Вишні зіграє Іванна Онуфрійчук. Також, у проекті візьме участь Вікторія Люб.

Оператор-постановник картини – Володимир Кратінов. Продюсер – Вікторія Леженко. Виробництво фільму – кінокомпанія Hollywood Ukraine. Реліз тизеру відбувся за підтримки кіно-дистрибьютора Сineverse.

Читайте також

30 важливих українських фільмів до 30-ї річниці Незалежності, які можна подивитися онлайн