fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Атракціон

Анімаційну притчу “Атракціон” Олега Педана виклали у мережу

426

Короткометражний анімаційний фільм “Атракціон” режисера-аніматора, українського лялькового майстра Олега Педана став доступний для вільного перегляду на Youtube.

Фільм-притчу 2015 року зроблено в техніці лялькової анімації в поєднанні з технікою живого зображення. В алегоричній формі режисер замислюється про сенс нашого життя, про плинність часу. Про те, що життя — це гра, в якій може не бути другого шансу…

Дивіться мультфільм “Атракціон” Олега Педана на Youtube за посиланням.

Режисер та автор сценарію: Олег Педан. Художник-постановник: Ігор Котков. Продюсер: Едуард Ахрамович. Картину створено кіностудією “Укранімафільм” (“Козаки. Навколо світу”, “Пригоди Котигорошко та його друзів”) за підтримки Державного агентства України з питань кіно. Загальний бюджет фільму — 697 тис.  грн. (100% державної фінансової підтримки).

Нагадаємо, в 2015 році анімаційний проект «Атракціон» Олега Педана був представлений студією “Укранімафільм” на фестивалі Берлінале.

Цікаво, що Studio KAPI (“23 Образи Петрика П’яточкина”) працює над  анімаційним фільмом “Пап’є-маше”, присвяченим видатному українському ляльковому майстру Олегу Педану.

Читайте також

«Моя країна Україна»: вийшла нова серія анімаційного серіалу