fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Бандерівське смузі

«Бандерівське смузі»: вчимо літеру української мови “Ї” у 2 серії сатиричного скетч-шоу

614

Вийшла «друга порція» патріотичного сатиричного скетч-шоу «Бандерівське смузі». Другий ролик у форматі чорного гумору дістав назву «Вчимо літеру української мови “Ї”».

Як зазначають творці стрічки на офіційній сторінці скетч-шоу, «сьогодні, в “Чистий четверг” хочеться побажати нам всім, щоб наша рідна земля як найшвидше позбулася тієї нечисті, що прийшла на неї».

«В той час як наші Збройні Сили чистять нашу неньку “Вербою”, “Байрактарами” та “Стугнами” ми продовжуємо випалювали цю нечисть нашим пекельним “Бандерівським смузі”», – пишуть автори.

Дивіться 2 серію сатиричного скетч-шоу «Бандерівське смузі»

За темою: Посівна та «москальське добриво»: вийшов пілотний випуск сатиричного скетч-шоу «Бандерівське смузі»

Автор ідеї та ініціатор проєкту – український актор, Заслужений артист України Дмитро Суржиков. Він розповідає, що в одного з його знайомих авторів виникла ідея знімати сатиричні ролики і вони вирішили її розвинути. Адже навіть у важкі часи потрібно усміхатися. Психологічна рівновага допомагає ефективніше боротися з ворогом.

Режисер скетчу – директор міжнародного кінофестивалю «Бруківка» Андрій Заєць. До роботи над проєктом долучились чимало кам’янчан, серед яких і бійці одного з батальйонів Хмельницької бригади територіальної оборони Збройних Сил України.

Актори: Дмитро Суржиков, Роман Халаїмов, Сергій Житніковський, Микола Харук.

Автор ідеї та режисер – Дмитро Суржиков; режисер та монтажер – Андрій Заєць; сценарій – Дмитро Григоренко, Юрій Микуленко; оператори – Іван Трач, Богдан Закордонець; звукозапис – Дмитро Топольницький.

Виробництвом «гумористичної зброї» займається Кам’янець-Подільська студія незалежного кіно «enereg1x Production». Автори запевняють, що найближчим часом вийдуть наступні серії, не менш запальні та убойні.

Читайте також

Українці чинять опір: дивіться фільми онлайн про війну в Україні