fbpx

Нове українське кіно

Незалежний проект про сучасне українське кіно

Бокс-офіс

Бокс-офіс червня: «Віктор_Робот» і «Вусатий фанк» відкривають літній прокат

350

Після перенесень прем’єр з карантинної весни, літо почалося з прокату фільмів «Погані дороги», «Віктор_Робот» і «Вусатий фанк». Розповідаємо, що там в них із касовими зборами.

Літній післякарантинний прокат стартував умовно 20 травня з прокату фільму «Погані дороги». Призер численних фестивалей почав свою кінотеатральну ходу з «Оскару» в ТРЦ Gulliver і за кілька тижнів прокату зібрав близько 1 млн грн. Чекаємо з 3 вересня також на світовий прокат стрічки.

Першим українським літнім релізом стала анімаційна стрічка «Віктор_Робот» від студії «Червоний собака», яка вийшла в широкий кінопрокат 24 червня. Показ стартував зі 119 екранів. За перший вікенд мультфільм Анатолія Лавренішина зібрав 140 000 грн при 1729 проданих квитків. Повні збори української анімації стануть відомі вже по завершенню липня, прокат ще продовжується.

Також 24 червня стартував прокат документального фільму «Вусатий фанк». Збори наразі невідомі. За даними Держкіно, бюджет стрічки складаю 1,7 млн грн.

У липні вже стартував новий фільм Романа Балаяна «Ми є Ми поруч», також чекаємо 22 липня на спортивну драму «Пульс». Будемо сподіватись, більше без переносів.

Читайте також

Кінопрем’єри літа 2021: українські фільми, на які слід чекати цього сезону